> Is dat nou éçht allemaal alleen maar omdat jij mijn Grip op Hoevencursus waar ik maanden aan gewerkt heb niet zomaar gratis van me kreeg?
Zal ik even een screendump maken van die conversatie daarover? Kan iedereen even meekijken en concluderen dat je de hele boel bijelkaar LIEGT.

Als je nu niet stopt het met verspreiden van je laster en smaad over mij, dan ga ik denk ik ook maar eens informeren. En ik doe niet aan deadlines.
Naschrift (woensdag 24 augustus 2016, 11:17):
Ik heb even geïnformeerd en ik hoef alleen maar aangifte te doen.
Naschrift (woensdag 24 augustus 2016, 11:23):
Helaas ik ben niet Justine Rus heb zelfs een sluitend alibi daarvoor. En ik heb nooit beweerd dat ik die mestcursus geef. Dat doet Muriel.
Naschrift (woensdag 24 augustus 2016, 11:55):
http://paardencursuscentrumarabesk.webs.com/ "dagcursus mestonderzoek door wormtest.nl" dus waar haaaal je het weer vandaan
Naschrift (woensdag 24 augustus 2016, 11:55):
Op vrijdagochtend heeft Justine zitten posten, toen had ik hier de hele ochtend politie over de vloer
Naschrift (woensdag 24 augustus 2016, 11:55):
Vraag maar na, de schoonouders van Jennifer de Vries waren op dat moment hier.
Naschrift (woensdag 24 augustus 2016, 12:01):
Oja en ik heb je bericht van stijlloos naar 'nieuws' gezet, omdat ik je graag wél wilde laten uitpraten!