InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
------------
Ongesorteerde berichten uit het oude forum
Onderwerp starten11146 onderwerpen
139821 berichten
Pagina 6759½ van 9322
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: vrijdag 16 mei 2008, 9:3316-5-08 09:33 Nr:125492
Volg auteur > Van: Geertje Opwaarderen Re:125489
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom juiste brok wel degelijk nodig kan wezen ! Structuur

Geertje
Den Haag
Nederland

Jarig op 17-3

1315 berichten
sinds 17-12-2005
Spirithorses schreef op vrijdag 16 mei 2008, 9:21:

> eddy DRUPPEL schreef :
>> Ik weet van Oakley niks af Ans niet waar ze is gekweekt of
>> (ver)gekocht . Kweet wel dat Pien er behoorlijk wat werk heeft

> dieren weten zelf helemaal nergens van en ik heb het gevoel dat
> ik hen ergens tegen moet beschermen. In elk geval tegen de
> hekserij en de hypocrisie van een aantal reageerders hier op PN.
>

He pien, denk even aan Zafir. Die kreeg het ook niet voor mekaar om de bak te lopen. En heb je niet gewoon een hele goede beslissing gemaakt bij hem (ik vind van wel :-D. Kan er nog een heel verhaal van maken, maar dat weet je zelf allemaal. Je moet niet twijfelen aan je eigen gevoel en je eigen beslissing om wat mensen van achter een computer typen! Komop, je kent jezelf, je kent je paarden, je kent je idealen. Laat je toch in godsnaam niet uit je evenwicht brengen door wat lettertjes!!! Je bent niet iemand die zomaar een beslissing maakt en je kan nu nog altijd terug komen op je beslissing als het toch niet goed voelt, maar dan moet het bij JOU niet goed voelen en niet om wat anderen zeggen!
Volg datum > Datum: vrijdag 16 mei 2008, 9:3416-5-08 09:34 Nr:125493
Volg auteur > Van: Anita Cats Opwaarderen Re:125489
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom juiste brok wel degelijk nodig kan wezen ! Structuur
Anita Cats
Nederland


1379 berichten
sinds 1-7-2007

>

Je hoeft helemaal geen slecht gevoel te hebben Pien.
Juist omdat je hart er ligt zegt al genoeg.
Ik snap in wat voor dilemma je zit, hoe vervelend/jammer dan ook.
Het is niet anders en zolang jij voor een goed nieuw baasje zorgt hoef je je echt niet schuldig te voelen.
Ook bij een ander kunnen ze het goed hebben!
Je verricht prachtig werk daar!
Anita
Volg datum > Datum: vrijdag 16 mei 2008, 9:4416-5-08 09:44 Nr:125494
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:125493
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom juiste brok wel degelijk nodig kan wezen ! Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Anita Cats schreef op vrijdag 16 mei 2008, 9:34:

> Je hoeft helemaal geen slecht gevoel te hebben Pien.
> Juist omdat je hart er ligt zegt al genoeg.
> Ik snap in wat voor dilemma je zit, hoe vervelend/jammer dan
> ook.
> Het is niet anders en zolang jij voor een goed nieuw baasje
> zorgt hoef je je echt niet schuldig te voelen.
> Ook bij een ander kunnen ze het goed hebben!
> Je verricht prachtig werk daar!
> Anita

Paarden zijn geen bezit, in tegenstelling to wat mensen denken. Het is inderdaad vaak kortzichtig en egoïstisch om te denken dat ik (of jij, of iemand anders) de enige is die een paard een goed leven kan geven. Ik ben bereid om, onder bepaalde condities, een paard los te laten als blijkt dat dat voor dat paard op dat moment een vooruitgang kan zijn.
De meesten van onze paarden geven we weg, al helemaal de TweedeKans Paarden die we zelf ook gekregen hebben.

Als ik nou zou roepen dat Oakley en Iskander gratis weggegeven zouden worden zou er zich hier niemand reppen en zou iedereen het zeer fideel van ons vinden, toch? ;-)
Volg datum > Datum: vrijdag 16 mei 2008, 9:5716-5-08 09:57 Nr:125495
Volg auteur > Van: Severine Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Waarom deze aanval op Pien? Structuur
Severine
Nederland

Jarig op 3-7

15 berichten
sinds 12-5-2006
Dag iedereen,

Ik lees dat Pien her en der wordt 'aangevallen' omdat ze 3 paarden te koop heeft staan (waarvan overigens eentje die niet van haar is), en ik kan het niet helpen om mij af te vragen: waar bemoeit iedereen zich toch mee? Live and let live, zou ik zeggen. Pien heeft haar (goede) redenen om de paardjes te verkopen en die redenen gaan verder niemand aan, klaar. Wie Pien goed kent, zal trouwens weten dat zij dit besluit niet zo maar heeft genomen.

En Marianne: je verwijt Pien dat ze Iskander verkoopt terwijl zijn moeder niet 100% is. Pien had dit ook kunnen verzwijgen, die verhalen hoor je ook wel, en nu is een toekomstige koper tenminste op de hoogte van de antecedenten van Puck - overigens een mooie en lieve merrie die het heel goed doet.

Natuurlijk heeft iedereen recht op zijn eigen mening, maar houd het dan lekker voor je toch, en val niet zomaar iemand publiekelijk aan.

Groeten,
Séverine van Casper
Volg datum > Datum: vrijdag 16 mei 2008, 10:1116-5-08 10:11 Nr:125497
Volg auteur > Van: Sieta Opwaarderen Re:125487
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Welk supplement voor stijve spieren? Structuur

Sieta
Nederland

Jarig op 7-3

861 berichten
sinds 8-6-2005
Marleen den Arend schreef op vrijdag 16 mei 2008, 9:04:

> Ans Jondral schreef op donderdag 15 mei 2008, 23:27:
>
>> Marleen den Arend schreef op donderdag 15 mei 2008, 15:34:

>
> Kan het kwaad om het vit E + selenium supplement van deze site
> te gebruiken op proef? Of heeft het (goed gedoseerd) nadelen en
> bijwerkingen?

Jack Meagher is de grondlegger van de sportmassage. Ik laat ook een jack meagher therapeut komen voor mijn pony.

Wat ik kon vinden over overdosering:
Selenium: aanbevolen hoeveelheid is 2,5 mg per dag (meer dan 8mg kan leiden tot vergiftigingsverschijnselen), daarbij wordt er wel rekening gehouden dat er ook al selenium aanwezig is in het voer. Als je je aan de voorgeschreven dosering houdt kan het geen kwaad. Maar ik begrijp niet helemaal hoeveel selenium ze dan al verwachten in je voer (gras?, hooi?, krachtvoer?)
Vit. E: Behoefte aan vit. E is het grootst bij sportpaarden, drachtige merries en opgroeiende paarden (2000-2500 mg per dag). Meer dan 5000 mg kan schadelijke gevolgen hebben.
Vit.E. zit ook in gras.

Als je krachtvoer bijvoert kun je volgens mij op de verpakking zien hoeveel erin zit. Als je echt graag een supplement wilt bijvoeren zou ik een ruwvoer onderzoek laten doen, dan weet je precies wat daar al in zit.

Dit stond er op de PAVO website:

Van Vitamine E heb je een behoorlijke hoeveelheid nodig. Van selenium heb je maar een klein beetje nodig. (Selenium is een spoorelement, dat is niets anders dan een mineraal waar maar een heel klein beetje van nodig is). Het vervelende van selenium is dat het verschil tussen de optimale hoeveelheid en een te grote hoeveelheid heel klein is. Je hoeft maar een beetje te veel te geven en het is niet meer gezond voor een paard.

Daarnaast kan een paard een overmaat aan selenium niet zo gemakkelijk uitscheiden. Een overmaat aan bijvoorbeeld eiwit wordt uitgescheiden door de nieren en uitgeplast. Dat systeem werkt voor selenium niet. Wanneer een paard te veel selenium in zijn lichaam heeft slaat hij het ergens op waar het uiteindelijk wel zal verdwijnen. En dat zijn de hoeven en de staart en manen. Op deze plaats kan selenium geen schade aanrichten aan organen, maar ook in manen en hoeven hoort het niet thuis en komt het de kwaliteit niet ten goede. Daarom is het belangrijk dat je je paard wel voldoende selenium geeft om de spieren te verzorgen. Maar pas op met te veel, dat is niet gezond.

Als je zoekt op selenium overdosis vind je bij mensen bijwerkingen als verlies van haar, nagels en tanden, diarree, spierkrampen, gewrichtspijn.

Groetjes Franca
Volg datum > Datum: vrijdag 16 mei 2008, 10:1816-5-08 10:18 Nr:125498
Volg auteur > Van: Eva Saegerman Opwaarderen Re:125433
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Vrolijk bericht.. Structuur

Eva Saegerman
Homepage
gent
Belgie

Jarig op 12-5

2766 berichten
sinds 28-4-2006
Anita Cats schreef op donderdag 15 mei 2008, 23:12:

> Donderboy groeit met de dag.
> Niet normaal.
> Hij geeft voetjes we borstelen hem, halster om en loopt wat
> mee, gaat al iets voor druk weg.
> Even bij mamma vandaan terwijl ik met Zalitha wat doe.
> Morgen weer rijden, ik ben benieuwd hoe dat gaat.
> Hij word al wat brutaler, maar proberen dat gelijk in goede
> banen te leiden.
> Recente foto's Donderboy week 4
> Groetjes Anita
> http://www.everyoneweb.com/welzijnvhpaard/

mooi veulen hoor! en de foto's zijn navenant!
ik zou zeggen, hou ons op de hoogte, maar dat hoefde ik niet te vragen zeker :-P?
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
------------
Ongesorteerde berichten uit het oude forum
Onderwerp starten11146 onderwerpen
139821 berichten
Pagina 6759½ van 9322
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact