InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
------------
Ongesorteerde berichten uit het oude forum
Onderwerp starten11146 onderwerpen
139821 berichten
Pagina 7175½ van 9322
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: donderdag 3 juli 2008, 20:393-7-08 20:39 Nr:132518
Volg auteur > Van: Aafke Opwaarderen Re:132516
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Stel je krijgt de kans..... Structuur

Aafke
Nederland

Jarig op 15-10

2190 berichten
sinds 8-7-2007
Esther schreef op donderdag 3 juli 2008, 20:37:

> Aafke schreef op donderdag 3 juli 2008, 20:36:
>
>> PaardEnSchool schreef op donderdag 3 juli 2008, 17:34:
>>
>>> als ik het goed lees, heb je het besluit al genomen
>>>
>>> dus wat is je angst?
>>
>> Je doet toch geen poging om mij te 'readen' he? LOL
>
> Ik wou het niet zeggen LOL Dat was mijn angst ;-)

Niet angstig zijn. Angst is een zeer slechte raadgever. ;-)
Volg datum > Datum: donderdag 3 juli 2008, 20:413-7-08 20:41 Nr:132519
Volg auteur > Van: Britt Claeys Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Ik ben zoooo blij!!! Structuur

Britt Claeys
Wommelgem
België

Jarig op 13-11

1415 berichten
sinds 8-1-2008
Jeanneke en Soraya staan een weekje op de Poedertoren.
Soraya heeft een rugprobleem, osteopaat is al een keer geweest en komt binnenkort nog eens. Bij het voelen van pijn begint ze te bokken en combineer daarbij dat ik haar een jaar niet gereden heb omdat ik zelf een letsel had en dan krijg je als resultaat dat ik niet altijd even scheutig ben om op haar op te stappen. Echt bang ben ik niet maar ik verkramp als ze wat begint te huppelen, slechte combinatie! Maar allé, ik ben haar thuis al een tijdje terug aan het rijden en nu dus in Herselt.
Het nadeel thuis is dat ik bepaalde dingen niet doe omdat haar bokken in mijn achterhoofd zit, ik zou wa meer haar op mijn tanden moeten krijgen zoals ze hier zeggen. En dit is gaan wandelen (met in mijn achterhoofd: als ze bokt en ik lig er af wat dan?) en galopperen. De laatste keer dat ik met haar heb gegaloppeerd is geleden van april vorig jaar en dan heeft ze echt serieus gebokt, ik heb zo'n beetje alle hoeken van mijn piste gezien. Dat had ze daarvoor nooit gedaan maar ik had net een zadel voor haar laten maken en begon al te denken dat het mss toch aan het zadel kon liggen. Niet dus, vandaag heb ik met haar gegaloppeerd!!! Wat dat toch niet doet als er iemand is die zegt dat je het nog eens moet proberen ;-)
Dat was joepie nr 1 vandaag.
Van de week was ik met haar al buiten geweest en ze was heel braaf. Vandaag was Jan er en hij ging met zijn paardje (Pachka of heb ik dat niet goed onthouden? Is dat ook geen chocokaas :-D ) terug naar huis en ben ik met hem een stukje meegeweest, drafke gedaan en Soraya weer heel braaf. Dan zijn we gesplitst en Soraya was gewoon een voorbeeld, ze deed niks en ging braaf naar waar ik wou, joepie nr 2.
Op de terugweg heb ik ook even gedraafd (alleen dan) en ze was weer een voorbeeld, joepie nr 3.
Ze hinnikt wel wat af onderweg en als ik dichter bij de PT kom, krijgt ze antwoord van Jeanneke, ik had haar gewoon aan een los teugeltje en ze ging geen pasje sneller, joepie nr 4.
Ik kan der nog een pak joepies bijzetten maar dan is het niet meer zo vlot leesbaar denk ik ;-)
In ieder geval, ik ben zo blij met mijn superbeestje en ik loop hier al nen hele tijd te glunderen. Wanneer ik terug thuis ben, ga ik meteen de straat op. Ik ben er 100% van overtuigd dat zij zich niets gaat aantrekken van de autostrade wanneer ik over de brug moet. Dat zijn de klikjes die in mijn hoofd omgedraaid moesten worden en ze zijn serieus aan het klikken :-) dus al bij voorbaat: bedankt Eddy, Linda en Rudy.
Volg datum > Datum: donderdag 3 juli 2008, 20:473-7-08 20:47 Nr:132521
Volg auteur > Van: Esther Opwaarderen Re:132517
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: fatale inhoud maag Structuur
Esther
Friesland
Nederland


5661 berichten
sinds 2-11-2003
Jacqueline v d Berg schreef op donderdag 3 juli 2008, 20:38:

> Esther schreef op donderdag 3 juli 2008, 20:34:
>
>> Jacqueline v d Berg schreef op donderdag 3 juli 2008, 20:28:

>
> Ik maak ze af, degene die dit doet.
> of die de opdracht geeft tot..
> watch me

Neem waakganzen Jacqueline, dit is toch te gek voor woorden!
Ik zou trouwens toch wel even bellen met de dierenarts hoor, ik weet niet of die brokken ook uitzetten. In Nederland is telefonisch advies vragen gratis. Maar soms is het misschien ook maar beter om voor niets te bellen.
Ik heb het wel ooit meegemaakt dat paard in de voerton heeft gezeten, liep ook wel goed af, maar toch zou ik even iets meer advies vragen dan uit mijn mond alleen. Die verantwoording durf ik niet aan. Ik durf je echt niet te zeggen of 5 kg droogvoer wel of niet gevaarlijk is.
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
------------
Ongesorteerde berichten uit het oude forum
Onderwerp starten11146 onderwerpen
139821 berichten
Pagina 7175½ van 9322
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact