InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
------------
Ongesorteerde berichten uit het oude forum
Onderwerp starten11146 onderwerpen
139821 berichten
Pagina 1424½ van 9322
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 13:0310-2-05 13:03 Nr:22387
Volg auteur > Van: e m kraak Opwaarderen Re:22383
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Verbeteringen aan het forum Structuur

e m kraak
Nederland


7960 berichten
sinds 5-5-2004
Karin schreef op donderdag, 10 februari 2005, 12:20:

>> Jullie zien het: programmeren is vanuit technisch oogpung een
>> koud kunstje. De grote kunst is om er een logisch werkend
>> programma van te maken. Suggesties zijn welkom. :-)
>
> Mijn suggestie is de knop "volgende" gewoon als voorheen te
> laten fungeren, oftwel dat je naar het volgende bericht in de
> lijst gaat, of die nou dezelfde onderwerp heeft niet. Ik ben
> echt gruwelijk veel tijd kwijt op mijn niet zo vlotte pc en dat
> heen en weer gezap is na 30 berichten niet grappig meer.
>
> Groetjes Karin

Sjonge Karin, als je nou ff 2 minuten uitgeprobeerd had WAT er precies veranderd is had je geen 30x op en neer gehoeven.

In plaats van 2 keuzen (open en gesloten lijst) heb je er nu 3, omdat de "draad" erbij is gekomen.
Je krijgt een draad door op titel bericht te klikken, en enkel bericht door op het nummer te klikken.

Enne, ik had Frans alleen maar om het venstertje om van berichtnummer te kunnen verspringen gevraagd hoor. Dat de mogelijkheden van berichten markeren en draad kiezen er ook bij zijn gekomen is toch hardstikke handig?!

Groeten, Egon
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 13:3010-2-05 13:30 Nr:22390
Volg auteur > Van: Idunn Opwaarderen Re:22380
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Verbeteringen aan het forum Structuur

Idunn
Homepage
Bourtange
Nederland

Jarig op 11-9

456 berichten
sinds 30-9-2004
Frans Veldman schreef op donderdag, 10 februari 2005, 11:20:

> Idunn schreef op donderdag, 10 februari 2005, 10:51:
>
>> Handig handig handig! :-D Alleen als ik nu op volgende klik ga

> programma van te maken. Suggesties zijn welkom. :-)
>
> Groeten,
> Frans

Och idd.....superdesuper dan dus! Yes!

Saskia
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 13:3610-2-05 13:36 Nr:22391
Volg auteur > Van: e m kraak Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Chippen en verzekeren Structuur

e m kraak
Nederland


7960 berichten
sinds 5-5-2004
Bondig samengevat, was het de bedoeling iedereen alle paarden te laten chippen (op eigen kosten natuurlijk!), waarbij de eventuele (onbekende want niet onderzochte) risico's van dat chippen óók nog eens op de eigenaar zelf neer zouden komen.

Vanaf het begin is er echter een uitzonderling in aangebracht: onverzekerbare paarden behoefden niet gechipt!
Iedereen denkt daarbij blijkbaar weer alleen aan heel "dure" paarden. Mij is verteld boven 250000 euries. Of een paard verzekerbaar is, en of misschien zelfs alleen het chiprisico verzekerbaar is (?), ligt niet aan de waarde van het paard, maar aan de verzekeraar - zo zijn oudere paarden en paarden die iets mankeren (heh, who is perfect?!)ook niet verzekerbaar. Er zijn dus veel meer "onverzekerbare" paarden dan alleen de bijzonder kostbare.
En onverzekerbare paarden (los van de gewetenbezwaren regeling) hoeven immers niet gechipt!

Nou is de hele paspoort/chip operatie al tot een onvoorstelbare clowns act gemaakt nmm, maar hier zag ik vanmorgen ineens nóg een juridisch gat van hier tot Tokyo.

Groeten, Egon
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 13:4310-2-05 13:43 Nr:22392
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:22391
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Chippen en verzekeren Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
e m kraak schreef op donderdag, 10 februari 2005, 13:36:

> Bondig samengevat, was het de bedoeling iedereen alle paarden te
> laten chippen (op eigen kosten natuurlijk!), waarbij de
> eventuele (onbekende want niet onderzochte) risico's van dat

> clowns act gemaakt nmm, maar hier zag ik vanmorgen ineens nóg
> een juridisch gat van hier tot Tokyo.
>
> Groeten, Egon

Heeeej.......;-) al mijn paarden zijn ineens kreupel geworden.... ach wat zielig nu....zou dat van het natuurlijk bekappen komen? Ik denk niet dat dat nog goed komt....
Guttogut.... nu krijg ik ze nooooooooooit in de verzekering :-P
Zie je.... dat heb je nu met dat natuurlijk gedoe.... ja, hee, zo krijg ik nooit een sjip. Ik wil echt graag meewerken hoor.... echt waar...
ROFL Pien
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 14:0710-2-05 14:07 Nr:22395
Volg auteur > Van: Sabrina Adams Opwaarderen Re:22346
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: kuil of silage Structuur
Sabrina Adams
Belgie (Antwerpen)

Jarig op 7-9

167 berichten
sinds 19-1-2004
HannahFroukje schreef op woensdag, 9 februari 2005, 17:34:

> Spirithorses schreef op woensdag, 9 februari 2005, 15:27:
>> Dank, Froukje, voor het meedenken, maar wij voeren reeds
>> voederbieten, maar alleen als aanvullend bijvoer (per paard 2

> *********************
> Als ik verse bieten zou kunnen voeren, zou ik wellicht daarvoor
> kiezen. Maar ik weet niet zeker of het wel helemaal
> vergelijkbaar is (wie weet dat WEL?).

Hoi Pien,

Ik voeder mijn schatjes al jaar en dag voederbiet. En dit is inderdaad niet ter vervanging van hooi en ook maar enkel in de winter. Het zijn vooral vezels. Wind en water zoals wij zeggen. Maar Yitta (in het bijzonder) is er helemaal weg van. Mijn halfbloedje en Haffie krijgen van mij heel veel hooi. Bij ons is zowel kuilgras (voorverpakt hooi) als gewoon hooi in balen beschikbaar. Wij mengelen beiden door mekaar. Want van kuilgras kunnen ze wel eens aan de diaree gaan als ze daar gevoelig voor zijn. Om dat te voorkomen mengel ik beide wat door mekaar en dat werkt prima. Alhoewel ze wel vele liever het kuilgras eten. Daarbuiten krijgen ze 's morgens en 's avonds wat granen. Maar niet overvloedig want ze krijgen hooi genoeg. S'avonds leg ik dan bij hun granen een biet in de bak. Je kunt het dus gerust hun dessertje noemen. Ik heb nog nooit problemen gehad met deze manier van voederen (kolieken, hoefbevangenheid ...). Dus ik doe het als volgt :

S'morgens een beetje graan. Dan gaan ze buiten en krijgen ze hun hooi. 'savonds beetje graan en hun biet, aangevuld met hun hooi.

Beetje verwend ??? Het is maar een gedacht. Het graan is niet nodig, ik weet het, maar het gaat hier niet over grote hoeveelheden. Ik heb dat eens uitvoerig nagevraagd aan mijn dierenarts. Met hooi ben ik niet zo karig .... Dat mag en kan. Dan als de lente in 't land komt mogen ze van het verse gras knabbelen, maar niet de hele dag. Om de overgang van de winter (graan, hooi, biet) niet te drastisch te maken (en om koliek te vermijden). Eind april gaan ze dan definitief en goed voorbereid dag en nacht op hun weide met inloopstal tot en met de winter.
Geen graan meer, enkel op het einde van het seizoen als de weide schraler wordt, hooi.
Onze weide laat niet toe om ze er winter en zomer op te zetten, wegens veeeel te nat. In de grote paddock kan dat wel. Maar dan is er hun hooi.

Ik heb nog nooit problemen gehad.

Groetjes,

Sabrina
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 14:2010-2-05 14:20 Nr:22396
Volg auteur > Van: Ingrid den Ouden Opwaarderen Re:22374
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: hoefbevangenheid Structuur
Ingrid den Ouden
Nederland


2106 berichten
sinds 28-7-2003
Piet schreef op donderdag, 10 februari 2005, 10:12:

> Hoefbevangenheid is een aseptische ontsteking van de lederhuid
> tussen de hoornwand en het hoefbeen: de wandlederhuid. Aseptisch
> wil zeggen dat het geen bacteriële ontsteking is. De ontsteking

> niet zozeer de eiwitten zijn maar de suikers.
> Deze definitie van hoefbevangenheid had ik nooit eerder in
> deze vorm gelezen.
> Is deze exact?

Ik mis nog een belangrijk punt, nl. het toedienen van een cortisone-injectie. Bij robuuste paarden heel vaak een veroorzaker van bevangenheid.
Zoals je op mijn site kunt lezen is het bij Isabella ook ooit zo begonnen (zie hiernaast bij mijn homepage en dan haar "hoevenverhaal".).

En ja dat van de eiwitten is wat achterhaald, hoewel ik het zelf persoonlijk niet helemaal wil uitsluiten. Vooral een robuuste pony krijgt veel mals sappig gras binnen in het voorjaar. Dat gras gaat fermenteren. Nu ben ik niet goed in dure woorden en moeilijke termen en al helemaal niet in het onthouden van hoe het precies gaat, maar er komen in ieder geval ook gifstoffen vrij in het lichaam bij het eten van eiwitrijk gras.

Om alle problemen met het gras te beperken zou je het beste met een speciaal grasmengsel in kunnen zaaien dat bijv. niet geschikt is voor kuilen; maar ja helaas groeien dat soort grassoorten iets minder goed in Nederland.

Groeten,
Ingrid
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 14:2810-2-05 14:28 Nr:22397
Volg auteur > Van: Esther Opwaarderen Re:22391
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Chippen en verzekeren Structuur
Esther
Friesland
Nederland


5661 berichten
sinds 2-11-2003
e m kraak schreef op donderdag, 10 februari 2005, 13:36:

> Bondig samengevat, was het de bedoeling iedereen alle paarden te
> laten chippen (op eigen kosten natuurlijk!), waarbij de
> eventuele (onbekende want niet onderzochte) risico's van dat

> clowns act gemaakt nmm, maar hier zag ik vanmorgen ineens nóg
> een juridisch gat van hier tot Tokyo.
>
> Groeten, Egon

Zelfs de paardenverkeringen vergoeden geen Chipfracturen!!
Van de website van interpolis onder bijzondere voorwaarden uitgebreide paardenverzekering.

Model 20113 blad 1
cat D Medische behandeling
De verzekerde paarden zijn verzekerd tegen de kosten
van de volgende veterinaire behandelingen:
- acute fracturen volgens klinische en röntgenologische
definitie (dus geen * chipfracturen,* OCD en gewrichtsmuizen.)
- koliekoperaties,
- acute open verwondingen.

Zouden ook de verzekeringen het risico van chippen te groot vinden??? Chipfracturen zijn daar dus wel bekend.

Groeten Esther
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 14:4710-2-05 14:47 Nr:22399
Volg auteur > Van: Nick Opwaarderen Re:22397
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Chippen en verzekeren Structuur
Nick
Nederland


5000 berichten
sinds 13-3-2004
Esther schreef op donderdag, 10 februari 2005, 14:28:

> e m kraak schreef op donderdag, 10 februari 2005, 13:36:
>
>> Bondig samengevat, was het de bedoeling iedereen alle paarden te

> Zouden ook de verzekeringen het risico van chippen te groot
> vinden??? Chipfracturen zijn daar dus wel bekend.
>
> Groeten Esther

Zoals ik al schreef....1 op de 1000 keer gaat er ´iets` fout? verteld door een verzekeraar....die zijn vast ook aan het rekenen gegaan want er zullen van die 300.000-400.000 toch wel een hoop verzekerd zijn...

Gr, Nick
Met geduld, vertrouwen en
liefde bereikt men meer.
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 14:4910-2-05 14:49 Nr:22400
Volg auteur > Van: Marianne Opwaarderen Re:22391
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Chippen en verzekeren Structuur
Marianne
Nederland


1266 berichten
sinds 13-2-2004
e m kraak schreef op donderdag, 10 februari 2005, 13:36:

>
> Vanaf het begin is er echter een uitzonderling in aangebracht:
> onverzekerbare paarden behoefden niet gechipt!
>

.... waar staat dat?

M.
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 14:5010-2-05 14:50 Nr:22401
Volg auteur > Van: Nick Opwaarderen Re:22392
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Chippen en verzekeren Structuur
Nick
Nederland


5000 berichten
sinds 13-3-2004
Spirithorses schreef op donderdag, 10 februari 2005, 13:43:

> e m kraak schreef op donderdag, 10 februari 2005, 13:36:
>
>> Bondig samengevat, was het de bedoeling iedereen alle paarden te

> Zie je.... dat heb je nu met dat natuurlijk gedoe.... ja, hee,
> zo krijg ik nooit een sjip. Ik wil echt graag meewerken
> hoor.... echt waar...
> ROFL Pien

ROFL Das zeker een manier om er onderuit te komen dus...maar uhhh...kunnen we dan niet beter het ijzer de schuld geven van allle hoefellende en kreupelheden....liegen we ook ni....en bereiken we misschien ook nog een ander doel

Gr, Nick
Met geduld, vertrouwen en
liefde bereikt men meer.
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 15:0710-2-05 15:07 Nr:22404
Volg auteur > Van: Hans van Keeken Opwaarderen Re:22397
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Chippen en verzekeren Structuur

Hans van Keeken
Putten
Nederland

Jarig op 8-1

254 berichten
sinds 8-3-2004
Esther schreef op donderdag, 10 februari 2005, 14:28:

> e m kraak schreef op donderdag, 10 februari 2005, 13:36:
>
>> Bondig samengevat, was het de bedoeling iedereen alle paarden te

> Zouden ook de verzekeringen het risico van chippen te groot
> vinden??? Chipfracturen zijn daar dus wel bekend.
>
> Groeten Esther

Esther, het is mij niet goed duidelijk of dit als grapje is bedoeld. Maar onder chipfracturen moet je verstaan het afsplitsen van kleine stukjes bot. Komt vaak voor ingewrichten.
Groet
Hans
Volg datum > Datum: donderdag 10 februari 2005, 15:1310-2-05 15:13 Nr:22405
Volg auteur > Van: Esther Opwaarderen Re:22404
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Chippen en verzekeren Structuur
Esther
Friesland
Nederland


5661 berichten
sinds 2-11-2003
Hans van Keeken schreef op donderdag, 10 februari 2005, 15:07:

> Esther schreef op donderdag, 10 februari 2005, 14:28:
>
>> e m kraak schreef op donderdag, 10 februari 2005, 13:36:

> bedoeld. Maar onder chipfracturen moet je verstaan het
> afsplitsen van kleine stukjes bot. Komt vaak voor ingewrichten.
> Groet
> Hans

Nee was geen grapje, ik meende echt dat het om chippen gaat. Verwarring dus.

Groeten Esther
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
------------
Ongesorteerde berichten uit het oude forum
Onderwerp starten11146 onderwerpen
139821 berichten
Pagina 1424½ van 9322
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact