InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
------------
Ongesorteerde berichten uit het oude forum
Onderwerp starten11146 onderwerpen
139821 berichten
Pagina 385½ van 9322
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: woensdag 12 mei 2004, 22:0212-5-04 22:02 Nr:5901
Volg auteur > Van: e m kraak Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Elska & ikke & antropomorfisme Structuur

e m kraak
Nederland


7960 berichten
sinds 5-5-2004
Waar de (NH / PN) stellingname t.o.v. anthropomorfisme zoals ik het lees op neer komt, en waar ik me wel in vinden kan, is dat wanneer je andere diersoorten dwingt tot een leefwijze die jij als mens aangenaam vindt vanuit de (goedbedoelde maar invalide) projectie van menselijke eigenschappen op die dieren, je die andere diersoort daar wellicht mee tekort doet. Moeilijke zin, he?

Maar is op ons nmm totaal niet van toepassing (al kan ik me voorstellen dat het oppervlakkig wel zo kan lijken). Juist haar pony-zijn maakt Els zo onweerstaanbaar! :K én LOL Ze mag doen wat ze wil, binnen, buiten, is haar hele leven nog niet "beleerd" en wat mij betreft blijft dat in grote lijnen zo. Overigens heb ik dat "beleerd" met opzet tussen " " gezet omdat ze uiteraard wel, hoe dan ook, heel veel GEleerd heeft. Een "verrijkte" omgeving zoals dat heet doet een boel, maar ze heeft alles ZELF, en uit eigen initiatief, gedaan. Misschien had ik heel politiek correct haar het huis uit moeten schoppen in de tijd dat ze ALLES deed om mij te versieren, maar dat heb ik uiteindelijk niet gedaan - en nog geen seconde spijt van gehad.
Ilona raadde heel niet onaardig met "is jouw huis een soort inloopstal?"
Maar menselijk-culturele "hang-ups" over wat "hoort" of niet projecteren op andere diersoorten, dát is pas anthropomorfisme! En dat gaat wat mij betreft op over de hele linie. No hard feelings, zuiver academisch.

Groeten, Egon.
Volg datum > Datum: woensdag 12 mei 2004, 22:1312-5-04 22:13 Nr:5902
Volg auteur > Van: Nick Opwaarderen Re:5872
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: kruiden artikel Structuur
Nick
Nederland


5000 berichten
sinds 13-3-2004
Frans Veldman schreef op woensdag, 12 mei 2004, 19:51:

> cornelie schreef op woensdag, 12 mei 2004, 15:54:
>
>> Uit een bloedtest kwam dat de koeien een vitamine B12 tekort

> dat koeien wel eens een haas verorberen als ze de kans krijgen).
>
> Groeten,
> Frans

Niet onderbouwd maar gewoon BEDACHT....misschien via de beesies in het gras?
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
------------
Ongesorteerde berichten uit het oude forum
Onderwerp starten11146 onderwerpen
139821 berichten
Pagina 385½ van 9322
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact