InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Hoeven
Alles over hoeven, natuurlijk bekappen, etc.
Onderwerp starten3079 onderwerpen
43663 berichten
Pagina 2816½ van 2911
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: donderdag 3 april 2014, 9:273-4-14 09:27 Nr:266209
Volg auteur > Van: Jean Mclean Opwaarderen Re:266206
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: zoolkneuzing en/of mechanische bevangenheid? Structuur

Jean Mclean
egmond-binnen
Nederland

Jarig op 29-12

517 berichten
sinds 25-3-2004

Heel naar allemaal Sandra, maar hou toch vol! Als ze echt niet meer kan, zou ze gewoon liggen en doodgaan, punt.
Ik lees dat je ook stro geeft, of heb ik dat niet goed begrepen? Als dat zo is, zou ik dat toch niet doen, lijkt me voor dat opgeblazen lijfje niet zo goed?
Zomaar iets anders, maar zo stond 1 van mijn tinkers sinds 5 dec( was toen behoorlijke storm) toen ik thuiskwam van boodschappen doen op 3 benen. In paniek dierenarts er bijgehaald, been was in ieder geval niet gebroken en waarschijnlijk haar knie verdraait oid.
Ze is stokkreupel geweest, je had haar eens moeten zien rondstrompelen. Heel veel liggen en opstaan een drama.
Ineens 3 weken geleden loopt ze ok en kan zelfs weer naast de fiets draven. 3 maanden lang met geen verbetering, eerder een achteruitgang. Heb dierenarts nog wel 2 keer hier gehad maar zij wist het verder ook niet.
Wat ik hier mee zeggen wil, is dat het zo dus kan gaan en wellicht geeft je dat beetje moed.
groetjes jean
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Hoeven
Alles over hoeven, natuurlijk bekappen, etc.
Onderwerp starten3079 onderwerpen
43663 berichten
Pagina 2816½ van 2911
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact