InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Hoeven
Alles over hoeven, natuurlijk bekappen, etc.
Onderwerp starten3079 onderwerpen
43663 berichten
Pagina 342½ van 2911
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: dinsdag 25 oktober 2005, 17:3125-10-05 17:31 Nr:35977
Volg auteur > Van: Twister Opwaarderen Re:35975
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: hoefbevangen. Structuur
Twister
Nederland


43 berichten
sinds 11-4-2005
Piet schreef op dinsdag 25 oktober 2005, 17:10:

> Isapaardje schreef op dinsdag 25 oktober 2005, 15:14:
>
>> Twister schreef op dinsdag 25 oktober 2005, 9:00:

> overeen.
> Piet
>
> ah' tuurlijk Natuurlijk!

Wij hebben het volgende gedaan.

Op de wei waar ze stond, kan en wilt ze niet meer staan, letterlijk, daar staat geen gras meer en de klei welke onder de hoef blijft plakken levert zoveel tegendruk dat ze kreupelt als ze loopt, of gaat stilstaan.

De andere weide die van een ander behulpzaam mens is mag ik alleen maar overdag gebruiken. Nog een andere weide is een echte vette koeienweide. Daar zet ik haar dus niet op.
Welnu, we zijn helaas genoodzaak van een erbarmelijke buitenstituatie het beste te maken. Overdag staat ze op de weide waar nog voldoende knabbelgras staat, en 's avonds op stal.

Daar waar wij staan met ons paard was de gelegenheid een schitterende grote betonnen paddock te maken gecombineerd met watergeul en zand.

Die mensen zaten met dat stuk gazongras in de maag. Ik heb getracht ze de noodzaak uit te leggen van een paddock wanneer je 15 paarden huisvest, en ik heb aangeboden om een groot gedeelte ervan te sponseren.

Het antwoord was NEE, dan knagen de paarden me aan de vensterbanken van het huis.

Daar sta je dan met je goed fatsoen.

We zijn gewoon nog zoekende naar een eigen toko met voldoende grond voor 2 paarden. Wie weet misschien winnen nog in de loterij :-)

Martien.
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Hoeven
Alles over hoeven, natuurlijk bekappen, etc.
Onderwerp starten3079 onderwerpen
43663 berichten
Pagina 342½ van 2911
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact