InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18878 onderwerpen
275489 berichten
Pagina 8476½ van 18366
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: dinsdag 27 mei 2008, 15:4927-5-08 15:49 Nr:127139
Volg auteur > Van: Nick Opwaarderen Re:127104
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: kruidengeneesmiddelen en dieren Structuur
Nick
Nederland


5000 berichten
sinds 13-3-2004
Esther schreef op dinsdag 27 mei 2008, 13:01:

> marjolijn schreef op dinsdag 27 mei 2008, 12:43:
>
>> Esther schreef op dinsdag 27 mei 2008, 12:11:

> dosis zonder risico haar eigen gezondheid en van het kalf in
> gevaar te brengen.
>
> Esther

Het grote gevaar met zaken als verschillende plantjes en kruiden door elkaar aanbieden houd niet eens op bij het niet zelfstandig kunnen kiezen of het wel noodzakelijk is.

Een erg groot gevaar zie ik bijv. ook op de werking van plantjes (of beter , de werkzame stoffen daarin ( anijs ??? ) ) die door de combinatie met andere plantsoorten juist versterkt of afgezwakt worden.

De kennis ontbreekt ook mij om te weten welke eigenschappen van zo'n plantje dan juist wel of nog net niet giftig worden....of nutteloos worden omdat een ander soort de werking teniet doet.

Buiten het probleem dat veel uitwerkingen van die combinaties hierdoor niet direct herkenbaar zijn of direct zichtbaar worden , maar ondertussen het paardenlichaam wel behoorlijk kunnen "slopen".

Niet zo vreemd dus dat eerst met veel tamtam aangeprezen zaken plots niet zo goed schijnen te zijn ?

Ondeskundig advies lijkt me dan ook zeer link..... en wie is daarin nu eigenlijk wel deskundig genoeg ?
Volg datum > Datum: dinsdag 27 mei 2008, 15:5327-5-08 15:53 Nr:127140
Volg auteur > Van: Raymonde Opwaarderen Re:127133
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: chip: het financïele plaatje Structuur

Raymonde
Nederland


83 berichten
sinds 26-4-2006
Spirithorses schreef op dinsdag 27 mei 2008, 15:14:

> Voor een aantal van onze paarden is er de keuze om in Nederland
> of in België gechipt te worden. Wat de doorslag zal geven is
> het financiële plaatje, maw: Wat is de gemiddelde prijs van het
> chippen in NL en van het chippen in B? Ik hoor tegenstrijdige
> berichten namelijk.
>
> Verder: Als een in NL gechipt paard naar B verhuist (en
> andersom), hoe gaat dat dan met de registratie? Is daar nog
> geld mee gemoeid en waar moet je dat regelen?
>
> Groet, Pien

Ik heb pas mijn paardje laten registreren in Belgie. Het hoe en wat kun je op de volgende site vinden, zo ook het aanvraagformulier. http://www.idcbcp.be/
Hier alvast wat algemene info:
Kostprijs

Het beheer van de centrale databank wordt gefinancierd door een systeem van forfaitaire betaling verbonden aan de identificatie en de encodering. De betaling ervan gebeurt op het moment van de identificatie aan de identificeerder-dierenarts. Het beheer werd voor een (verlengbare) termijn van drie jaar toevertrouwd aan de Belgische Confederatie van het Paard. De Minister heeft de forfaitaire prijs voor dit beheer vastgelegd op 48,11 €, exclusief BTW. Hierin zijn begrepen de kost voor de aflevering van het paspoort (12,58 €, exclusief BTW), de kost van het encoderen van de gegevens (11,38 €, exclusief BTW), het bijhouden van de gegevensbank en het bijhouden van de mutaties alsmede het afleveren van de mutatiedocumenten. Voor de stamboekpaarden blijft het afleveren van het paspoort een bevoegdheid van de fokvereniging. Voor de paarden die reeds van een geldig paspoort voorzien zijn kan de kostprijs van het paspoort (12,58 €, exclusief BTW) in mindering gebracht worden. Voor de veulens die geslacht worden in hetzelfde kalenderjaar van hun geboorte wordt enkel de prijs van het encoderen van de gegevens aangerekend (11,38 €, exclusief BTW). Deze kost staat wel los van de vergoeding van de identificeerder-dierenarts voor de signalementsopname en het plaatsen van de chip.

Raymonde
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18878 onderwerpen
275489 berichten
Pagina 8476½ van 18366
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact