>
> Ik had het idee dat het zwanger zijn er mogelijk ook iets
> mee te maken had, was wel mooi geweest om te kijken of de

>
> Piet
>
> hoof issues are man made; not genetic
Ik weet niet of je de site van Equireva gelezen hebt, maar Gerrie van Oossanen is niet de eerste de beste, zij heeft er zelf voor gezorgt dat er eindelijk ook in nederland een goede opleiding is voor zadelpassers.
Als je op haar site kijkt dan zie je ook al aardig wat mensen uit het hele land die de opleiding MSFC al gevolgt hebben.
Ik ga het nu redden, alhoewel het aanbod van jouw met verschillende zadels passen erg super is, ik denk dat ik met Gerrie een goed zadel op de rug krijg van Zalitha, Als we geen zadel uit Engeland gaan bestellen (erg prijzig, maar kwaliteit), dan wordt het Divoza, ook daar hebben ze de opleiding gevolgt, en dan kunnen we een passend zadel daar regelen.
Ik doe niks meer met mijn zadel, als al een paard hem kwa boom zou passen dan moet hij opgevuld worden.
Ik ga nu lekker cavaletie's lopen etc.
Anita