InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten19075 onderwerpen
275686 berichten
Pagina 13958½ van 18380
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: zaterdag 10 juli 2010, 17:3810-7-10 17:38 Nr:209369
Volg auteur > Van: Anja S Opwaarderen Re:209368
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ongelooflijk maar spijtig genoeg waar.... Structuur

Anja S
Nederland


478 berichten
sinds 3-7-2010
Aafke schreef op zaterdag 10 juli 2010, 17:20:

> Mag toch op z'n mist hopen dat jij vegetariër bent.

Nee ben ik niet, maar ik (hoop) te weten wat ik eet en de euroknallers van de C1000 (om maar wat te noemen) laat ik liggen.

> Daarnaast
> dierproefvrije make-up of eventueel medicatie (ja, ook een asprine o.i.d.)
> gebruikt. En niet op leren leren schoenen loopt... of ehhhhh toch echt
> geen leren hoofdstel of zadel gebruikt.....

Ik gebruik geen make-up en ook geen medicatie. Donateur van Proefdiervrij, voor cosmetica vind ik proefdieren waanzin, voor de medische wereld .... pfffff, die vind ik lastig en dan heb ik het niet over paracetamol, maar bijvoorbeeld over medicatie voor levensbedreigende ziekten. Ja, ik weet, hypocriet, maar ben niet zo rigide dat alles per definitie niet kan of mag. De manier waarop ...

>> Lang leve Nederland 2010 .... als we het WK maar halen dan is alles weer
>> bien!
>
> Nee hoor, boeit me totaal niet. Voetbal... ziek

Lijkt me best wel leuk als ze winnen!

> En jou opa, ach..... onder die beperkte middelen zijn vast middelen
> geweest die nu verboden zijn om te gebruiken (i.v.m. milieu/gezondheid)
> Boeren hebben vroeger veel middelen gebruikt die levensgevaarlijk waren...
> uit onwetendheid hebben ze dat gewoon gebruikt (zichzelf niet beschermende
> met speciale kleding)

Mijn opa zat in de haantjes en van alles plat spuiten had de beste man nog nooit gehoord. Héél vroeger hadden ze een varken voor eigen slacht ... die scharrelde achter de schuren wat rond. Meer was het niet.

> Groet van een boerendochter/boerin...... (die wat nuchterder naar de
> werkelijkheid kijkt die wijzelf gecreëerd hebben)

Dan weet je ook als nuchtere boerendochter/boerin dat eerlijk boeren het zout niet in de pap verdient. Ook ik praat met de boeren hier om mij heen, die bedrijfstak is al jaren failliet en wordt in stand gehouden door subsidies.
Volg datum > Datum: zaterdag 10 juli 2010, 17:5110-7-10 17:51 Nr:209370
Volg auteur > Van: Tineke Nolet-Verdel Opwaarderen Re:209369
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Ongelooflijk maar spijtig genoeg waar.... Structuur

Tineke Nolet-Verdel
Nederland

Jarig op 24-6

1606 berichten
sinds 15-2-2005

Eergisteren was er bij Human een mooie documentaire over "Boer Kok", een biologische boer die al jarenlang tegengewerkt wordt door overheden. Echt ongelooflijk om te zien hoe die mensen tegewerkt worden door de instanties. Nederland is het enige land in Europa waar de mest geinjecteerd moet worden, dat vanwege het grote mestoverschot in Nederland. Maffia. Een boer die zijn mest over het land verspreidt is in Nederland strafbaar, dit dus in tegenstelling tot de andere landen van Europa
.
Uiteraard is hij tegen injecteren van de mest in de grond, hij is trots op zijn oude weilanden vol kruiden en met een goed bodemleven, hij geeft zijn koeien alleen maar gras en hooi (dus geen brokken), en hebben dus ook geen spuitpoeplakkaten maar dikke mest, zijn koeien mogen geen oormerken enz.
Campina komt bij hem op bezoek, want het is hun opgevallen dat de melk van deze boer zoveel omega 3 bevat, daar krijgt hij dan erkenning voor.

http://www.nederland2.nl/uitzendinggemist/programma/holland-doc/1574
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten19075 onderwerpen
275686 berichten
Pagina 13958½ van 18380
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact