InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18878 onderwerpen
275489 berichten
Pagina 6411½ van 18366
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: vrijdag 14 september 2007, 12:2914-9-07 12:29 Nr:96164
Volg auteur > Van: Monique Meijer Opwaarderen Re:96143
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: toch raar balans verliezen bij voet geven Structuur
Monique Meijer
Op Haaid
Duitsland

Jarig op 22-5

3218 berichten
sinds 3-6-2005
Esther schreef op vrijdag 14 september 2007, 10:06:

> Elzaliene Proost schreef op vrijdag 14 september 2007, 9:47:
>
>> Esther schreef op donderdag 13 september 2007, 10:32:

> dingetjes over het hoofd gezien die ik nu wel in verband breng.
> Ik probeer van de week wel eens foto s te maken of wat te
> filmen met wat ze precies doet, ook met dat voet geven, en toch
> ook nog eens heel goed naar die stralen kijken.

Esther, geen paniek, het kan ook zijn dat Björk een zenuw klem heeft zitten in de rug, dat kan ook dezelfde symptomen geven als ataxie. Indy heeft dat ook meerdere keren gehad en had ook moeite met evenwicht houden en hoefjes geven. Na een behandeling ging het gelijk stukken beter. Het hoeft niet gelijk iets ergs te zijn. Misschien vindt de fysio wel de oorzaak.

Indy gaat nog steeds achteruit, bij haar is het helaas voor 100% ataxie, door waarschijnlijk een val in het weiland zijn zenuwen beschadigd. Gisteren is ze tijdens een wandeling op straat gevallen, haar achterbenen wilden ineens niet meer. In het weiland schrok ze van een fazant die ineens voor haar neus uit een boom gevlogen kwam en lag ze bijna op haar rug. Ze wordt steeds langzamer, met draaien lopen alleen haar voorbenen en blijven haar achterbenen staan. Hoeven uitkrabben lukt soms wel, dan weer niet, haar benen zijn de ene keer krachteloos, dan weer heeft ze krampaanvallen. Dan heeft ze weer een dag dat het aardig gaat en ze zelfs een gallopje op drie benen waagt. Helaas begint Indy nu ook af te vallen, ze is nog nooit zo slank geweest, terwijl ze de hele dag staat te eten. Ze heeft op haar rug twee bobbels gekregen, die geen pijn doen en ook niet warm zijn. Ik laat binnenkort een boedonderzoek doen, ik ben bang dat ze nog iets anders heeft.

Ik hoop heel erg voor je dat het binnenkort beter gaat met Björk.

Monique
Volg datum > Datum: vrijdag 14 september 2007, 12:3714-9-07 12:37 Nr:96165
Volg auteur > Van: Esther Opwaarderen Re:96164
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: toch raar balans verliezen bij voet geven Structuur
Esther
Friesland
Nederland


5661 berichten
sinds 2-11-2003
Monique Meijer schreef op vrijdag 14 september 2007, 12:29:

> Esther schreef op vrijdag 14 september 2007, 10:06:
>
>> Elzaliene Proost schreef op vrijdag 14 september 2007, 9:47:

> Ik hoop heel erg voor je dat het binnenkort beter gaat met
> Björk.
>
> Monique

Wat rot dat Indy steeds meer problemen krijgt bij de ataxie, voor Björk ben ik er niet zo bang voor, er zit iets niet goed, dat wel, maar ik denk niet dat het ataxie is. Björk is een apart paard met aparte dingen.
Wat zou je bij Indy van een bloedonderzoek verwachten? Ik denk dat het vrij logisch is dat ze afvalt, het kost haar veel energie om overeind te blijven, gelukkig in ieder geval dat de bobbels geen pijn doen. Soms wilde je zo graag dat je even een wondertje kon doen voor Indy, maar helaas.
Ze boft echt dat ze bij jou is.
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten18878 onderwerpen
275489 berichten
Pagina 6411½ van 18366
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact