InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten19077 onderwerpen
275688 berichten
Pagina 6513½ van 18380
Je leest nu op chronologische volgorde
Volg datum > Datum: zondag 30 september 2007, 20:4830-9-07 20:48 Nr:97695
Volg auteur > Van: Diaan Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Wie ervaring met een sloffende toontreder in NB? Structuur
Diaan
Nederland

Jarig op 3-1

100 berichten
sinds 23-7-2007
Mijn paard heeft sinds een paar weken voor hoefschoenen, naar volle tevredenheid. Haar hoeven slijten sneller dan ze aangroeien helaas. Ze begon echt gevoelig te lopen, en dus hoefschoenen.

Echter, nu gaat ze ook achter gevoelig lopen. Wat me van de week opviel was dat de hoef tot de helft van de zool plat afgesleten was. (Weet niet goed hoe ik het anders uit moet leggen) Dus bij de achterhoeven de hoefschoenen van voor gepast, en liep als een ....zeer sloffende trein! Het is echt niet te geloven hoe ze sloft! Het is nooit opgevallen omdat ik haar op ijzers kocht, en daarna heel lang stil heeft moeten staan wegens een blessure. Pas nu we iets langere ritten gaan maken (45 minuten na opbouw) valt het op hoe hard het slijt en hoe veel ze sloft. Ze sleept de toon een stukje mee bij de landing zeg maar. Ze wordt nu 8 maanden natuurlijk bekapt.

Mijn bekapper is zijn hoofd al aan het breken voor een oplossing, omdat als zo blijft sloffen ze de hoefschoenen ook in no time aan gort heeft, en ik heb helaas helaas geen sponsor en geen geldboompje in de tuin. Dus wie o wie heeft een goede oplossing om een sloffende toontreder op blote voeten te kunnen houden???? Uiteraard kan ik het sloffen rijtechnisch oplossen als ik straks weer mag gaan rijden, maar nu moet ze zoveel mogelijk in eigen tempo lopen omdat de blessure nog niet geheel over is.

Ik heb een beetje het gevoel dat ik met mijn rug tegen de muur sta nu...
Je leest nu op chronologische volgorde
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
Onderwerp starten19077 onderwerpen
275688 berichten
Pagina 6513½ van 18380
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact