InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
De kroeg
Berichten die een voornamelijk sociale waarde hebben
Onderwerp starten1363 onderwerpen
19710 berichten
Pagina 140½ van 1314
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: donderdag 19 november 2009, 7:0419-11-09 07:04 Nr:179921
Volg auteur > Van: Piet Opwaarderen Re:179920
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een volgend onderdeel van de site , Komisch gezien dan :-D Structuur

Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland

Jarig op 8-7

11530 berichten
sinds 11-12-2003
e m kraak schreef op donderdag 19 november 2009, 1:44:

> eddy DRUPPEL schreef op woensdag 18 november 2009, 19:24:
>
>> http://www.dailymotion.com/video/xb6rm5_training-volgens-eddy-dr
>> uppel-trail
>
> Leuk gestyleerde promo HEH MOMMA LOOK @ ME :-D
> Met genoegen naar gekeken, zelfs uitgekeken wat bij mij niet
> vaak voor komt.
> Zie je wel dat een pijp in je smoel een must is en nog beter
> dan lang haar voor je immadsj? LOL
> Maarruh, mijnes is toch groter :-P

denk dat et een microfoon is, maar had zomaar gekund :-)
Volg datum > Datum: donderdag 19 november 2009, 10:2619-11-09 10:26 Nr:179928
Volg auteur > Van: Daisy Opwaarderen Re:179921
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een volgend onderdeel van de site , Komisch gezien dan :-D Structuur
Daisy
bocholt
Belgie

Jarig op 27-12

180 berichten
sinds 23-7-2007
Leuk filmpje.

eigelijk zou ik het best eens met mijn paard willen proberen, maar heb geen droge bak, geen quats, motors enz en ook geen trailer haha.
geen flauw idee wat mijn paard zou doen,, zal of niks zijn, of hij flipt,, eenvan de 2 haha.. na een paar keer zal het wel lukken..

vind het leuk om te zien, maar nu is hier op pn iedereen veel bezig met paarden aan veel dingen te laten wennen, trainen enz.. maarr. zet maar eens een sportpaardje erneer,, denk dat het dan heel gevaarlijk word!
Dus vind het knap, goed en leuk om te zien!
Denk dat zelfs een manegepaard het niet zal waarderen!
Volg datum > Datum: donderdag 19 november 2009, 10:2819-11-09 10:28 Nr:179929
Volg auteur > Van: SimoneS Opwaarderen Re:179906
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een volgend onderdeel van de site , Komisch gezien dan :-D Structuur

SimoneS
Homepage
Emst
Nederland

Jarig op 30-5

237 berichten
sinds 30-4-2008
Ilona Kooistra schreef op woensdag 18 november 2009, 23:39:

> Hahaha komisch weer deze communicatie tussen jullie (en zo
> ongelooflijk voorspelbaar wie wat zal zeggen :-D )
>

> (begin bij een halve minuut ofzo).
>
> Yihaa Koen, ff poepscheppen, zó klaar lol! (heb jij m ook zo
> opgevoerd?)

Euhh...dan moet je wel heel hard kunnen lopen om zo poep te kunnen scheppen Grinn!
Simone
Volg datum > Datum: donderdag 19 november 2009, 10:3119-11-09 10:31 Nr:179930
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:179928
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een volgend onderdeel van de site , Komisch gezien dan :-D Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Daisy schreef op donderdag 19 november 2009, 10:26:

> Leuk filmpje.
>
> eigelijk zou ik het best eens met mijn paard willen proberen,

> enz.. maarr. zet maar eens een sportpaardje erneer,, denk
> dat het dan heel gevaarlijk word!
> Dus vind het knap, goed en leuk om te zien!
> Denk dat zelfs een manegepaard het niet zal waarderen!

Zowel aan jou als aan Trea : Hoe dikwijls ,denk je ,hebben eigenaars van sport/Arab paarden en ga zo maar door DIT al tegen mij gezegd .Is een beetje zoals de doodoener :JAMAAR met de mijne kunde ni bitloos buiten hoor vééééééél te gevaarlijk ! :-D !!
Volg datum > Datum: donderdag 19 november 2009, 10:3519-11-09 10:35 Nr:179931
Volg auteur > Van: Ans Jondral Opwaarderen Re:179875
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een volgend onderdeel van de site , Komisch gezien dan :-D Structuur
Ans Jondral
Heffen
België

Jarig op 4-1

3082 berichten
sinds 1-10-2004
eddy DRUPPEL schreef op woensdag 18 november 2009, 19:24:

> http://www.dailymotion.com/video/xb6rm5_training-volgens-eddy-dr
> uppel-trail

Het macho-gehalte is mij ook wat te hoog.
Maar ik vind wel dat je gelijk hebt dat dit illustreert dat jouw paard volkomen relaxt is mbt trailerladen. Daarvoor vind ik het wel een leuk filmpje.

Wij hebben het wel eens voorgehad terwijl we 2 paarden aan het laden waren op een veldweg voor de wei. 1 paard stond er al op, het andere had nog wat minder zin.
Kwam daar plots een clubje volk aan met quads en crossmoto's langs de achterkant van de trailer.
De pony in de trailer was in staat de boel te verbouwen door dat plotse kabaal achter zich. Uiteindelijk heeft die hele club z'n motor uitgezet en hun quad/moto voorbij de trailer geduwd, waarna ze weer verder gingen. (Trouwens op hun eigen initiatief. Wij hadden nog niks gevraagd maar zodra ze de reactie van de pony opmerkten, deden ze meteen hun motor uit. Erg lief, want de pony was in staat zichzelf en de trailer naar de knoppen te helpen. En dat doen ze trouwens ook vaak als je ze ergens onderweg tegenkomt. Zodra ze een paard in de verte zien, slaan ze een andere weg in op of zetten zich met de motor uit ergens aan de kant. (Wat dan eigenlijk weer niet zou hoeven. Maar ik heb zo het vermoeden dat ze handelen 'uit ervaring' )
Nochtans was de pony die op de trailer staat eentje die bijna nergens schrik van heeft. Als ze een quad tegenkomt in't veld zou ze geen krimp geven. En alhoewel ze redelijk makkelijk laadt, wordt ze daar altijd een beetje gestressd van. Krijg je plots een hele andere reactie.

Ik heb mijn paard wel eens in een krappe binnenpiste gereden terwijl zulk een immens lawaaierig ding: de bodem aan het verbouwen was. (Haha, ik heb toch de grootste)
En de staleigenaar (die dat blijkbaar nogal gaaf vond) er nog een schepje bovenop deed door er met zijn tractor en sleep ook nog eens tussen te beginnen rijden. Dat was naar't schijnt ook nogal een spektakel. (En ik geef toe, het geeft een kick als je dat gewoon kan doen. :-P ) Ook een erg cool paard dus.
Maar toon haar in de beste omstandigheden een openstaande trailer en ze schiet in de stress. Tja, toch nogal relatief dus.
Volg datum > Datum: donderdag 19 november 2009, 10:4219-11-09 10:42 Nr:179932
Volg auteur > Van: Maria Delavega Opwaarderen Re:179917
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Een volgend onderdeel van de site , Komisch gezien dan :-D Structuur

Maria Delavega
Nederland


1834 berichten
sinds 30-10-2007
Herman schreef op donderdag 19 november 2009, 0:47:

> Maria Delavega schreef op donderdag 19 november 2009, 0:18:
>
>> Als ik met mijn pocket-crosser ga voederen, kijken ze er

> Dank je wel Maria, dit bevestigd wat ik enkele posts eerder dus
> al schreef.
> _______
> Herman

Inderdaad...da's ook mijn mening ;-)
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
De kroeg
Berichten die een voornamelijk sociale waarde hebben
Onderwerp starten1363 onderwerpen
19710 berichten
Pagina 140½ van 1314
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact