InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
De kroeg
Berichten die een voornamelijk sociale waarde hebben
Onderwerp starten1363 onderwerpen
19710 berichten
Pagina 584 van 1314
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: zondag 9 mei 2010, 22:349-5-10 22:34 Nr:202084
Volg auteur > Van: Ans Jondral Opwaarderen Re:202063
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur
Ans Jondral
Heffen
België

Jarig op 4-1

3082 berichten
sinds 1-10-2004
Merel Stoffers schreef op zondag 9 mei 2010, 19:56:

>
> Iemand nog iets over paarden te vertellen vandaag?

Ha, en ik ben Puzzle gaan ophalen en heb daardoor bijna een verkeersinfarct veroorzaakt tussen Antwerpen en Brussel. :-M
Om dan op de wei tot de conclusie te komen dat die van de waterwegen mijn omheining hebben doorgeknipt en dat ik nog een een paar fijne uurtjes met staaldraad mag doorbrengen. Boehoe!
En dat Puzzle het niet zo gezellig vindt in z'n uppie. (Fien, ik moest van hem de groetjes doen aan Darwin ;-) )
Ik ga maar weer eens een date regelen voor hem met Mandy.
Ik vrees alleen dat Mandy daar niet zo blij van wordt.

En verder is het met smart wachten op een veulentje dat het veel te gezellig vind binnen in z'n mammie.
(Maar er is hoop, haha. En ik ben aan de beurt vannacht om te gaan kijken als't alarm afgaat. Dus laat maar komen!! :-D )
Volg datum > Datum: zondag 9 mei 2010, 23:159-5-10 23:15 Nr:202091
Volg auteur > Van: Karen Koomans Opwaarderen Re:202084
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur
Karen Koomans
Homepage
Nieuwe Pekela
Nederland

Jarig op 20-1

1696 berichten
sinds 7-2-2004
> Merel Stoffers schreef op zondag 9 mei 2010, 19:56:
>>
>> Iemand nog iets over paarden te vertellen vandaag?

Mag 't ook over varkens gaan? Ach ja, we zitten in de kroeg... proostbier

Ons varken Toos is ziek. Niet fijn. Maar het goede nieuws is dat de DA haar meteen even gescand heeft, om te zien of ze drachtig is. We hebben haar namelijk 5 weken geleden voor een weekje uit logeren gestuurd, bij een beer. YES !!! Toos is drachtig :-D !

Dit is Pa: http://www.famouskunekunes.nl/IMG_1428[1].jpg :-P
(eigenaar: Eddy en Sabien van Dijk, FamousKunekunes.nl )

Karen
Volg datum > Datum: zondag 9 mei 2010, 23:189-5-10 23:18 Nr:202092
Volg auteur > Van: Wil Opwaarderen Re:202091
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Wil
Homepage
Santa Margarida da Serra
Portugal

Jarig op 26-3

9439 berichten
sinds 15-8-2004

Hihi... wat 'n smoel heeft PA!
$1

Hoefijzers..... het einde!!!
Volg datum > Datum: zondag 9 mei 2010, 23:249-5-10 23:24 Nr:202093
Volg auteur > Van: Piet Opwaarderen Re:202075
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland

Jarig op 8-7

11530 berichten
sinds 11-12-2003

Proficiat !
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:0110-5-10 00:01 Nr:202096
Volg auteur > Van: Merel Stoffers Opwaarderen Re:202044
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Alwin Structuur
Merel Stoffers
Nederland


2090 berichten
sinds 1-2-2009
Evy1990 schreef op zondag 9 mei 2010, 18:19:

>
> Hahah ja dat zie je ook wel ;-)
>
> Nee, woensdag moet de DA opnieuw bloedprikken want er was niet genoeg
> serum over en dan is het weer afwachten.

Oei... Nog meer geduld...
Je bent zo te horen al een hele poos ermee bezig, maar ik kan me voorstellen dat dat toch effe beetje balen is, omdat je er dan 'op rekent'. Maar misschien ook helemaal niet hoor...
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:0510-5-10 00:05 Nr:202098
Volg auteur > Van: Merel Stoffers Opwaarderen Re:202069
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Alwin Structuur
Merel Stoffers
Nederland


2090 berichten
sinds 1-2-2009
Cindy Helms schreef op zondag 9 mei 2010, 21:11:

>
> Wat een prachtige foto die eerste!

Linker is van mij, rechter is zijn volle zus, die ik puur toeval tegenkwam toen ik daar op stal kwam staan. Was erg grappig, ik was de eigenaar van zijn zus al eens online tegengekomen via Bokt (daar ook toeval) en we hadden wat over een weer gebabbeld. Zij wist dat er iemand bij haar op stal zou komen die waarschijnlijk bij haar zou passen (samen buitenrijden en Westernrijden ed), en ik had haar pony gezien. Was erg grappig, duurde echt even voordat zij de link had gelegd.

Maria Delavega schreef op zondag 9 mei 2010, 21:31:

>
> Leuk die foto's...hele mooie Hafjes...wat een geluk heb jij met zo'n mooie
> piste!

Dat je dat opvalt! Het is inderdaad een 20x60 bak die nog goed wordt onderhouden ook! De bak van de vereniging, waar ik in reed voordat ik hierheen verhuisde, was 20x120 ongeveer... Was alleen jammer dat er maar een 20x40 stuk werd onderhouden, en ook dat al niet zo goed. Was wel erg verleidelijk daar af en toe een lange zijde door te pakken. :-D
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:2710-5-10 00:27 Nr:202099
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:202063
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Merel Stoffers schreef op zondag 9 mei 2010, 19:56:

>
> Iemand nog iets over paarden te vertellen vandaag?

Ow ja hoor. Als je er dan toch naar vraagt....: :-D

Vanaf 9 uur vanochtend: zo'n 200 kilo hooi gevoerd (Evy, Jack, Mayke, Claudia) 600 liter water versjouwd (Jack), mest van 23 paarden geruimd (Claudia, Mayke, Eline). 23 paarden van en naar de weides gebracht (we zijn de weidegang nog aan het opbouwen en zitten nu op 4 uren per dag). Wat schrikdraad apparaten vervangen door opgeladen accu's, her en der hekken gerepareerd dankzij onze schattige Aphra Houdini. Opgezadeld, afgezadeld, afgesponsd, bijgevoerd, Spirit's wond die goed geneest, Holly die het super doet nu ze met pensioen is (ze wordt zelfs nog ondeugend op d'r ouwe dag). De merriegroep als ze in de paddock staan weer in twee groepen opgesplitst omdat Amber onrust creëert, te zien aan het aantal bijtwondjes op een aantal paarden (en Jack maar omheiningen bouwen). De groep (14 stuks) is gewoon te groot, zeker nu we het hooi iets zijn gaan rantsoeneren na de winter en de paarden weer gras erbij hebben. Alegía (2 jaar) nu maar eens een tijdje naar de Ambergroep verhuisd om nu eindelijk eens wat losser van haar moeder BD te komen (Amber laat Gria met rust, die mag overal meeëten hoor).

Beetje les gegeven en Evy heeft gewerkt met de trainingspaarden O:) , tevens een grondwerkles in de roundpen gedaan waarbij de deelnemers de paarden in stap, draf en galop op de cirkel moesten laten lopen, stoppen, vertragen, van gang en van richting veranderen dmv lichaamstaal.

En een polebending les gegeven.
BD die zich in galop op hoge snelheid zo soepel als een kat links en rechts om de bochten vouwde (zo vast als ik dacht zit ze dus blijkbaar niet Cindy), Puck die echt met geen stok vooruit te branden was en waarvan we inmiddels geleerd hebben dat er dan een hengstigheid zit aan te komen ('benen en errogene zones'). Ik moet nu in mijn systeem inpassen dat Puck twee dagen per maand niet werkbaar is (of je moet zin hebben om ruzie met haar te gaan maken). Grinn!

Maar klapstuk van vandaag voor mij was toch wel dat onze ietswat stugge en soms ook logge Amie uit zichzelf uitgevonden heeft dat het handiger is om galopwissels te maken bij iedere pole. Dus elke 7 meter een galopwissel en dat 6 keer achtermekaar, dan een scherpe draai en weer 6 keer. Had ik nog niet eerder gezien van haar en ben wel trots hoe ze dit zelf uitgevogeld heeft want het betekent voor mij dat zo'n paard werkelijk meedenkt tijdens het rijden van een pattern.

Iets vroeger naar huis gegaan, daar eerst de afwas van de bekapcursus van gisteren verwerkt, gekookt voor al mijn kinderen plus aanhang die moederdag kwamen vieren. De meute net uitgezwaaid en nu met mijn glaasje wijn genieten van de laatste momenten van de zondagavond.

Wel weer genoeg paard voor vandaag.... :-M
Morgen is onze vrije dag. Weer eens lekker op PN rondhangen tenzij het weer goed is. Want dan ga ik mijn Bourgainville die ik van de kinderen kreeg in de volle grond planten en lekker rond het huis klooien in het zonnetje.

Groet, Pien
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:3310-5-10 00:33 Nr:202100
Volg auteur > Van: Koen Theys Opwaarderen Re:202099
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Koen Theys
Homepage
Bonheiden
Belgie

Jarig op 28-12

1565 berichten
sinds 2-3-2008
Hmm ... Hier iets minder prettig paardengebeuren.
Vandaag is onze oudste merrie Blanche doodgegaan. :-(
Ze was 33.
Wat ik wel zeker weer is dat ze tot haar laatste dag gelukkig is geweest. :-)

Koen
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:3710-5-10 00:37 Nr:202101
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:202100
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Koen Theys schreef op maandag 10 mei 2010, 0:33:

> Hmm ... Hier iets minder prettig paardengebeuren.
> Vandaag is onze oudste merrie Blanche doodgegaan. :-(
> Ze was 33.
> Wat ik wel zeker weer is dat ze tot haar laatste dag gelukkig is geweest.
> :-)

Oei, dat is niet best en toch ook weer wel, Koen.
Lijkt me wel dat het een fijne gedachte is te weten dat ze gelukkig is geweest, misschien doet het dan iets minder pijn.

Sterkte!
Pien
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:4110-5-10 00:41 Nr:202103
Volg auteur > Van: Wil Opwaarderen Re:202099
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Wil
Homepage
Santa Margarida da Serra
Portugal

Jarig op 26-3

9439 berichten
sinds 15-8-2004
Lekker relaxte moederdag voor je Pien, zo te lezen!

$1
Hoefijzers..... het einde!!!
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:4110-5-10 00:41 Nr:202104
Volg auteur > Van: Wil Opwaarderen Re:202100
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Wil
Homepage
Santa Margarida da Serra
Portugal

Jarig op 26-3

9439 berichten
sinds 15-8-2004
Koen Theys schreef op maandag 10 mei 2010, 0:33:

> Hmm ... Hier iets minder prettig paardengebeuren.
> Vandaag is onze oudste merrie Blanche doodgegaan. :-(
> Ze was 33.
> Wat ik wel zeker weer is dat ze tot haar laatste dag gelukkig is geweest.
> :-)
>
> Koen

Getver..... 33 is natuurlijk een prachtige leeftijd, maar toch he??
Sterkte!

Hoefijzers..... het einde!!!
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:4610-5-10 00:46 Nr:202105
Volg auteur > Van: Herman Opwaarderen Re:202104
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Herman
Homepage
Keiberg (Scherpenheuvel-Zichem)
Belgi

Jarig op 21-5

1351 berichten
sinds 28-5-2004
Wil schreef op maandag 10 mei 2010, 0:41:

> Koen Theys schreef op maandag 10 mei 2010, 0:33:
>
>> Hmm ... Hier iets minder prettig paardengebeuren.

> Getver..... 33 is natuurlijk een prachtige leeftijd, maar toch he??
> Sterkte!
>
> Hoefijzers..... het einde!!!
Een welgemeend "hoedje af" dat je haar zo lang een gelukkig leven hebt kunnen geven.
Inderdaad, 33 is een mooie leeftijd.
Sterkte met het verlies van Blanche.
_______
Herman
"Art in Nature, Nature IS Art"
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:5010-5-10 00:50 Nr:202106
Volg auteur > Van: Merel Stoffers Opwaarderen Re:202105
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur
Merel Stoffers
Nederland


2090 berichten
sinds 1-2-2009

Sterkte Herman...

En wat fijn dat je haar zo een mooi leven hebt kunnen geven. :)
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:5310-5-10 00:53 Nr:202107
Volg auteur > Van: Herman Opwaarderen Re:202106
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur

Herman
Homepage
Keiberg (Scherpenheuvel-Zichem)
Belgi

Jarig op 21-5

1351 berichten
sinds 28-5-2004
Merel Stoffers schreef op maandag 10 mei 2010, 0:50:

>
> Sterkte Herman...
>
> En wat fijn dat je haar zo een mooi leven hebt kunnen geven. :)
Euhm ... Wens Koen maar veel sterkte. 't Is zijn merrie die niet meer is.
_______
Herman
"Art in Nature, Nature IS Art"
Volg datum > Datum: maandag 10 mei 2010, 0:5710-5-10 00:57 Nr:202109
Volg auteur > Van: Merel Stoffers Opwaarderen Re:202107
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Mening of feit (was: Dressuur is er voor het paard. Of toch niet?) Structuur
Merel Stoffers
Nederland


2090 berichten
sinds 1-2-2009
Herman schreef op maandag 10 mei 2010, 0:53:

> Merel Stoffers schreef op maandag 10 mei 2010, 0:50:
>
>>
>> Sterkte Herman...
>>
>> En wat fijn dat je haar zo een mooi leven hebt kunnen geven. :)
> Euhm ... Wens Koen maar veel sterkte. 't Is zijn merrie die niet meer is.
> _______
> Herman
> "Art in Nature, Nature IS Art"

Oei oei, mijn excuses!

Mijn reactie typte ik onder die van Herman, en ik lette blijkbaar niet goed op wat ik typte, hussel woorden door elkaar in wat ik wil typen en wat ik lees...

Dus nogmaals, sterkte Koen...
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
De kroeg
Berichten die een voornamelijk sociale waarde hebben
Onderwerp starten1363 onderwerpen
19710 berichten
Pagina 584 van 1314
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact