InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Training/gedrag
Trainingsmethoden, rijmethoden, omgaan met paarden, etc.
Onderwerp starten814 onderwerpen
17388 berichten
Pagina 695½ van 1160
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: donderdag 26 mei 2011, 1:0626-5-11 01:06 Nr:230276
Volg auteur > Van: Ilma Meijer Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Afnemende angst.. Structuur

Ilma Meijer
Grensgeval
Europa


1396 berichten
sinds 13-7-2008

Na het angst topic, nu een vervolgje hierop.
Vandaag voor het eerst sinds hele lange tijd een buitenrit gemaakt met Niek van zo'n 1,5 uur, zonder gek gedoe of vervelende spanning.
Het heeft even geduurd voordat we weer zover waren maar vandaag hebben we de draad weer opgepakt. Hans was ook mee met Cheyenne en zoals gebruikelijk begon mijn diesel weer heeeeel erg rustig van huis weg te stappen. Máár wel zonder ook maar 1 keer te staken en dat is ook pure winst duim

We zijn zelfs nog door een voor Niek geheel onbekend stukje bos gereden. Heuveltje op maakte hem eindelijk wakker maar ook iets gespannen. Geconsentreerd op mijn eigen ademhaling en een onstpannen zit en gewoon weer verder.
Onderweg ging Niek even letterlijk door de knieën maar krabbelde weer rustig op en liep verder alsof er niets gebeurt was.
Zelfs kruisingen stak hij zonder te stoppen in één keer over YES!

Op de terugweg waren bosbouwers een vrachtwagen aan het volladen met boomstammen en daar moesten we natuurlijk nog strak langs. Gelukkig had ik hem enkele weken geleden al kennis laten maken met dat soort grote apparaten met zwevend hout dus liep hij er vrij vlot naartoe. Tot een meter of 20 durfde hij door te lopen en toen ging de rem er even op. Achter ons kwam er nog een busje aan. Om stress te voorkomen ben ik toch maar afgestapt en wandelend langs het 'gevaar' gegaan.

De laatste 2 km reden we zo goed als alleen omdat Cheyenne nog even mocht galopperen.
Niek werd iets allerter maar daar bleef het bij. Stopte wanneer ik dat vroeg, en draafde een gewoon drafje aan de lange teugel.

Ik ben trots op ons proost_wijn
Volg datum > Datum: donderdag 26 mei 2011, 1:1326-5-11 01:13 Nr:230277
Volg auteur > Van: Ilma Meijer Opwaarderen Re:230206
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: In de war; de zit. Structuur

Ilma Meijer
Grensgeval
Europa


1396 berichten
sinds 13-7-2008
Maria Delavega schreef op woensdag 25 mei 2011, 9:58:

>
> Ik heb enorm veel gehad aan de clinic van Bent Branderup vorige week in
> Heteren (bij Marijke De Jongh).

Huh, was jij daar ook? Hebben we elkaar dus gezien zonder het van elkaar te weten.
Of hebben we elkaar misschien gesproken maar gebruikte jij je originele naam :-M
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Training/gedrag
Trainingsmethoden, rijmethoden, omgaan met paarden, etc.
Onderwerp starten814 onderwerpen
17388 berichten
Pagina 695½ van 1160
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact