clarissa ruijgrok schreef op maandag 17 augustus 2009, 10:52:
> ogentroostthee ( euphrasia, is een plantje) is een weldaad
> voor oogjes.
> Je doet het zo: Bij de meeste natuurwinkels vind je wel

> Maar de thee kun je ten alle tijden gebruiken, bijvoorbeeld
> voordat je een zalfje aanbrengt. En ik zou zeker het
> vliegending aantrekken!
> Hopelijk gaat het gauw over!
Bedankt voor de tips.
De kamillethee (wat heb ik toch geweldige buren) staat intussen te trekken. Na het eten ga ik op zoek naar ogentroost.
Intussen heb ik van een vriendin een gaasnet voor over de oren en ogen om de vliegen weg te houden. Helaas moet je dit vastmaken met klittenband en blijkbaar vindt het veulen dat leuk om aan te trekken...uit te trekken... en er mee rond te hollen... Heb het al 2 keer terug opgezet.
En Nexor vindt 't inderdaad goed dat er zo'n grote prop koud water op zijn oog gehouden wordt en dat dat ding over zijn hoofd gaat. Ik had dat niet verwacht van mijn "kruidje-roer-me-niet".
Ook de natte doek gedrenkt in anti-vliegenspul waarmee ik de ruime omgeving van zijn hoofd mee heb ingewreven liet hij netjes toe, gewoon los in de wei.
Lena