Dat is het dus, ze heeft het in dit geval wel (krijgt geen grote hoeveelheden extra hoor, juist niet), zoals ik al zeg er is regelmatig overleg met de vee-arts. Doe echt niet iets zomaar. Wat ze krijgt is als "boost" vanwege de situatie en haar achtergrond. Maar je hebt gelijk, normaal hoort ze dit ook niet te krijgen, gezien de situatie echter is het nu even anders.
In mijn bericht staat dat haar vacht beter is, maar de vacht straalt niet. De wintervacht laat los, maar zou meer mogen. Ze speelt, maar een van de andere jonge paarden ziet er weer veel fitter uit. Het zijn misschien maar kleine dingen, maar zowel ik als de eigenaar van stal hebben het gevoel dat ze wat mist. Lastig te omschrijven, omdat als ik letterlijk neerschrijf dat ze eigenlijk alles goed doet er niks aan de hand lijkt te zijn.
Vandaar dat tijdje terug de vee-arts is ingeschakeld en ook hij meekijkt. Ze gaat al de goede kant in, gelukkig. Maar ik had gehoopt hier adviezen te krijgen waar ik wat aan heb. Nogmaals weet dat je gelijk hebt, maar deze situatie is even niet standaard.
Ik wil trouwens wel benadrukken dat ik zeker wat aan je bericht heb, het schut me wel wakker en zorgt ervoor dat je wel continu naar de situatie blijft kijken. Kan soms erg lastig zijn als het net even anders dan standaard is wat er speelt.
Maar goed bedankt dus!