Zie hier de tactiek van de brokjesfabrikanten, welliswaar voor kleine huisdieren en niet voor paarden, maar het is wachten totdat er een soortgelijke actie komt bij paardenverzekeringen.
http://www.gezondheidverzekerd.nl/Je krijgt nu korting op je dierenverzekering als je royal canin voert aan je huisdieren, oftewel, een verzekeringsmaatschappij bindt zich aan een voerfabrikant. De voerfabrikant weet zich op deze manier overal op te dringen. Tja de enige manier waarop je mensen kunt overhalen om je product te gaan gebruiken, of het nou gezond is of niet, is door mensen in hun portemonnee het voordeel te laten voelen
Bah zum kotsen!!!
Zeker als je op internet leest wat voor desastreuze gevolgen droge brokjes hebben op katten en honden en hoeveel katten en honden onnodig kapot gegaan zijn daaraan. En hoeveel katten/honden er zienderogen opknapten van rauwvoer (wat ook steeds beter verkrijgbaar is)
Ik zie het al voor me;
"u krijgt korting als u ijzers van mustad laat onderslaan en brokjes voert van pavo"
Door middel van geld, beperk je mensen in hun keuzevrijheid, ja jij wil wat anders, nou dan betaal je ook maar.
Ik had al geen dierenverzekeringen, nu al helemaal niet meer. En ik vrees dit soort idiote dingen straks ook bij de commerciele mensenverzekeringen. Alles moest toch geprivatiseerd worden? Dan krijg je dit soort smerige tactieken van producenten van rotzooi.