InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Voeding
Alles over voeding en supplementen
Onderwerp starten611 onderwerpen
9692 berichten
Pagina 495½ van 647
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: vrijdag 1 februari 2013, 19:521-2-13 19:52 Nr:253711
Volg auteur > Van: Maartjen Opwaarderen Re:253707
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: hooi-automaat Structuur
Volg datum > Datum: zondag 3 februari 2013, 4:183-2-13 04:18 Nr:253727
Volg auteur > Van: Cherrycheri88 Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: hoe zit t nu met dit voer? Structuur
Cherrycheri88
Nederland

Jarig op 29-3

8 berichten
sinds 1-2-2013
Ik ben voor het natuurlijk voeren van paarden en mijd het liefst krachtvoer. MAAR ik heb geen eigen paard dus het ook niet voor t zeggen. De vorige eigenaar van mn paardje waar ik ben begonnen met haar te rijden en verzorgen was een erg traditioneel typetje. Ompraten lukte dan ook niet

sinds kort is ze van iemand anders en zij weet er zelf ook niet veel van maar vertrouwd me volledig. Zo vezorg ik ook t voer. MAAR de oude eigenaar komt nog controleren dus ze wilt graag niet al te veel afwijken. In hoeveelheid zijn we wel sterk geminderd. Ze krijgt nu veel minder krachtvoer en veel meer hooi. Dus we zijn al wat vooruit.

ze krijgt nu voer zonder melasse en zonder haver, dat is teminste al 1 stukje dichterbij. sowieso krijgt ze hier maar weinig van. Dit krijgt ze in de ochtend en in de avond.

maar nu kwam ik de volgende dingen tegen. graag zou ik dit door dr krachtvoer doen om dr toch wat meer te laten kauwen etc.
nu vraag ik me af hoe goed of slecht het is. het lijkt redelijk natuurlijk en ze gaat er niet echt veel van krijgen, gewoon dat beetje extra in dr krachtvoer buiten t hooi dat ze krijgt. Omdat ze t anders snel op heeft en loopt de klieren met de buurman.

Pavo care4life
pavo daily plus
lucerne (hartog)

T oogt natuurlijk. volgensmij zijn de pavo producten ook zonder melasse. van de lucerne weet ik het niet.
kan iemand me hier in leektaal meer over vertellen?
Is dit op zich een gezond alternatief om erbij te gooien zolang we toch nog aan t krachtvoer in de vorm van zetmeel zitten.

ik heb wel begrepen dat lucerne minder geschikt is voor sobere paarden en minder uitgebreid is etc.
Daily plus uitgebreider is en ook geschikt voor een sober paard of dier dat niet beweegt.
En dat care4life vooral ook natuurlijk en groenvoer is om t zo maar te noemen.

wel weet ik omdat ik t getest heb dat mn paardlief t allemaal eet ondanks dat je hoort dat ze soms (mede door t gebrek aan melasse) eraan moeten wennen of sommige t niet eten. Nu heb ik wel ook een goede eter :) ze is niet lastig. ze is sowieso geen enorme Zoetekouw.

ik zou dan zeggen dat dit geen zetmeel producten zijn en t toch meer de hooikant opgaat.
Maar daarom de vraag aan de mensen die er wat meer mee bezig zijn :)
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Voeding
Alles over voeding en supplementen
Onderwerp starten611 onderwerpen
9692 berichten
Pagina 495½ van 647
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact