InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1 berichten
Pagina 1 van 1
Je leest nu onderwerp "Verzorgpaard mee op vakantie"
Volg datum > Datum: zaterdag 4 september 2004, 19:184-9-04 19:18 Nr:11213
Volg auteur > Van: LeSz Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Verzorgpaard mee op vakantie Structuur
LeSz
Zwolle
Nederland

Jarig op 22-9

17 berichten
sinds 21-8-2004
Hoi!

Thuis hebben we al een beetje uit gezocht waar we op vakantie willen en nu hebben we een huisje gevonden waarbij je ook je paard kan stallen. Zelf hebben mijn zus en ik geen eigen paarden, maar wel 2 verzorgpaarden. We zijn nu van plan om alles uit te zoeken over waar de paarden dan komen te staan, wat de uitrijmogelijkheden zijn en de kosten enz.
Alleen hebben we nooit eerder een paard mee op vakantie gehad. Wel weten we verder wat ze nodig hebben aan verzorging, voeding en beweging en hoe we met ze om moeten gaan. Een trailer kunnen we al van iemand lenen. Het is ook allemaal niet zeker dat we daar heen gaan en of de pony's ook met ons mee gaan (we zijn dan van plan ze te huren voor een paar weken), maar om die reden willen we ook een beetje een idee krijgen van de voordelen en nadelen hiervan.
Want wat zijn de voorbereidingen en wat mag je absoluut niet vergeten? Zijn er ook dingen waarmee je extra rekening moet houden?
Dat we iedere dag veel voor ze moeten zorgen vinden we echt geen punt. Want dat is juist wat we altijd zo missen als we op vakantie zijn. Verder schijn je er lekker de bossen en de duinen in te kunnen en zo willen wij onze vakantie graag besteden.
Zijn er verder nog mensen die ervaring hebben met zo'n vakantie en die ons over bepaalde dingen kunnen informeren?
Ik ben benieuwd!

Groetjes, LeSz
Je leest nu onderwerp "Verzorgpaard mee op vakantie"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1 berichten
Pagina 1 van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact