Piet schreef op vrijdag 11 april 2008, 15:31:
>
> Join up is iets wat als het aan mij lag verboden zou
> moeten worden.

> ipv tegen haar zin.
> Piet
>
> Een paard lijkt precies op een dier
met die
clickertraining werk ik niet, nog nooit geprobeerd eigenlijk (maar als ik me niet vergis komt die Inge Teblick naar de poedertoren den 20ste ? )
Luna leert opzich wel graag, ze is heel leergierig en neemt de dingen best goed op (heb ze op nog geen 3 minuten ofzo leren pootje geven, bij Uranie duurde dit veel langer) Normaal heeft ze er ook niet veel optegen dat ik aan haar staart ofzo komt, soms is ze dan in een 'koppige' bui enja dan laat ze dat niet zo graag doen.
Wat die join up betreft, dat is iets wat ik eigenlijk bijna nooit doe (heb het bij mijn haf vroeger eens gedaan maar voor de rest gebruik ik het dus bijna nooit) enja zoals ik al zei, het ging eigenlijk redelijk moeilijk omdat de andere pony's er nog bijstonden. Ze heeft wel gaan likken en kauwen en die oortjes waren ook wel zoals MR het beschrijft en ze reageerde ook wel op mijn lichaamstaal maar hij is niet echt helemaal gelukt dus.
Maar de grootste vraag die in mijn hoofd blijft rondspoken is waarom ze het gedaan heeft.
Enja ik heb haar zo'n dreun verkocht zoals Herman al zei en heb ze nadien ook geaait enzo maar schuw is ze er niet van geworden (ze heeft over het algemeen ook wel niet zo'n schrik van dingen, ben er van veulenaf al mee bezig met op straat te wandelen tussen het verkeer enzo, ... )