Piet schreef op vrijdag 29 oktober 2004, 8:51:
> Na een boel verschillende trefwoorden geprobeerd te
> hebben, kan ik het berichtje over de houten fruitkist niet
> meer vinden via de zoekmachine.

> tijd nodig heeft om te eten dan Shiny. Nu ga ik proberen
> om in de andere hoek van de bak nog zo'n kist neer te
> zetten, misschien dat dat helpt.
> Piet
Herkenbaar. Vorige winter 2 bakken voor 3 paarden. De bakken staan onder het afdak, Nobody wou 1 bak voor hemzelf hoewel Soraya wel na een tijd een hapje mee mocht eten, Jeanneke mocht echt niet maar die mocht wel mee bij Soraya eten.
Helemaal in het begin werd Jean wel regelmatig weggestuurd, ook door Soraya. Ik loste dit op door naast de bakken ook hooi te leggen, dan was er geen probleem maar het was wel een grotere smeerboel dan gewoon hoopjes op de wei. Na een kleine 2 weken was dit niet meer nodig dus probleem opgelost.
Met Branco erbij denk ik niet dat die 2 bakken voldoende gaan zijn. Hoe ik het nu kan inschatten, gaat Nobody weggejaagd worden hoewel het mss allemaal nog kan veranderen binnen de komende maanden. Het gaat wel weer knutselwerk geblazen worden
