InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
30 berichten
Pagina 2½ van 2
Je leest nu onderwerp "re. Uitzonderingen ???"
Volg datum > Datum: woensdag 3 november 2004, 8:013-11-04 08:01 Nr:15388
Volg auteur > Van: cornelie Opwaarderen Re:15321
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: re. Uitzonderingen ??? Structuur

cornelie
Homepage
Nederland


422 berichten
sinds 22-12-2003
e m kraak schreef op dinsdag, 2 november 2004, 17:48:
> My 2 cents - ik schrijf voor velen toch "te moeilijk". Jullie zullen me vast niet >erg missen als ik minder inbreng schrijf. Dit was in ieder geval mijn >allerlaatste post over niet-pony-zaken.
> Groeten, Egon

Maar denk je dan niet dat als alleen degenen hier reageren en schrijven die 100 % PN zijn het hier verdraaid rustig zal worden? En als je het dan al over veel zaken eens bent is er van een discussie ook weer weinig sprake.

Tegenwoordig lees ik vooral en reageer ik niet meer zoveel als in het begin. Ik ben nog steeds dezelfde maar het forum is imo veranderd. In het begin voelde ik mij hier welkom, kon ik 'domme' beginnersvragen stellen en werd ik in mijn waarde gelaten. Nu zit ik overal tussenin en dat ben ik ook een keer goed zat. Door de 'normal' wereld krijg ik enorm veel commentaar, tot aan dierenmishandeling aan toe. Ik ben maar vreemd.......... Maar omdat ik ook niet 100 % PN ben is het hier al niet veel beter en krijg ik ook commentaar. Eigenlijk is hier zo onderhand dan precies hetgeen aan de hand zoals we onze paarden juist nĂ­et willen behandelen. Althans, ik beloon liever het goede dan dat ik het mindere afstraf. Het is maar wat je uitgangspunt is. Maar respect voor elkaar en elkaars mening is hier steeds minder te zoeken.
100 % 'normal' ben ik niet, 100 % PN ben ik niet, misschien kan ik mijn eigen stroming oprichten ;-)

cornelie
Je leest nu onderwerp "re. Uitzonderingen ???"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
30 berichten
Pagina 2½ van 2
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact