Liesbeth Q schreef op donderdag 25 juni 2009, 8:59:
> Jacqueline v d Berg schreef op maandag 22 juni 2009, 22:21:
>
>> Stond onder een oudere berichtenlijn; start maar een nieuwe bij

> kunnen vinden. Ze zorgt heel erg goed voor hem.
> Hoop alleen dat ze nooit terug bij jouw komt te staan met hem.
>
> MVG Liesbeth
pfffff, nu moet ik toch wel even eerst een diep ademen, om je niet zomaar verrot te schelden...... mag niet, want ik ken je niet. maar je eerste indruk heb je door dit bericht wel gemaakt !!
wat doe jij eigenlijk op dit forum vraag ik me af ?????
ontspoord van één of ander tradi theekransje ?
ik kan mij niet moeien met de situatie, want ik ken het paard niet en de hele situatie niet, maar ik weet wel dat ELK paard vééééééééél liever 24/7 buiten staat met soortgenoten, dan verdorie in een celleke van 3 op 3 (of bij de hele dure stallen heb je zeker 3 op 4, haha) waar ze met een beetje geluk net het buurpaard kunnen zien en héél misschien besnuffelen.
Ja gij daar zelf maar eens wat in zitten mediteren, je mag er een uurtje per dag uit en dan binden we je wel vast in een stapmolen he ?!!
komaan zeg, wa ne flauwekul verkoop jij? een paard dat gestressed geraakt van zonder BIT (is met een T !) te rijden.
Tja, een dier dat elke dag klop krijgt, zou dat gestresseerd raken als hij bij een nieuwe baas ineens geen slaag meer krijgt?
excuus, excuus voor mijn uitval, nog eens ik ken je niet..... maar op dit forum zal je toch écht wel met andere argumenten moeten aandraven hoor !
Katrien