InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
22 berichten
Pagina 2½ van 2
Je leest nu onderwerp "Afstand houden."
Volg datum > Datum: donderdag 17 september 2009, 11:3217-9-09 11:32 Nr:174471
Volg auteur > Van: Els Kleverlaan Opwaarderen Re:174462
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Afstand houden. Structuur

Els Kleverlaan
Heerhugowaard
Nederland

Jarig op 23-2

2224 berichten
sinds 17-10-2005
Okay, okay, geen ruzie maken jullie! Foei toch!

Vanmorgen heb ik druk met mijn armen gezwaaid terwijl ik door de bak liep met Boully achter me aan. Dan blijft hij dus wel bij me vandaan, maar niet op de manier die ik bedoel. Hij doet dat dan alleen om geen mep op te lopen en is dus, laten we maar zeggen, "bang". Boully kennende gaat hij dit heel lang vol houden, zodra ik niet met mijn armen zwiep loopt hij weer op mijn hielen. Hij gaat dit niet begrijpen.

Hoe leg ik nou uit wat het is met Boully.
Ander voorbeeld: Voetjes geven. Bij al mijn paarden tot nu toe, ook met Willem, gaat voetjes geven als volgt: soms moet ik de eerste voet vragen, loop ik naar de volgende voet en ga ik er naast staan tillen ze hem al op, omdat ze weten dat ik dat voetje ook ga vragen.
Boully doet dat niet. Ook niet na een jaar. Hij geeft wel zijn voeten, maar niet uit zichzelf.

Zo ook met clickeren, Piet. Ik kan met hem blijven targetten, maar het zegt hem niets. Hij kijkt niet naar de target. Ik heb al van alles geprobeerd, maar het komt niet binnen. Willem geen probleem. Ik heb dus bijna een jaar niets met hem gedaan en hij pakt het zo weer op.
Boully doet alleen maar dingen in opdracht, niet uit zichzelf.

Als we er niet bij zijn is hij reuze slim. Hij weet precies waar er wel of geen stroom op de draad staat, heeft als eerste door dat we vergeten hebben het hek dicht te doen, etc. Maar ben je er bij dan doet hij niets meer.

Els.
Je leest nu onderwerp "Afstand houden."
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
22 berichten
Pagina 2½ van 2
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact