InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
5 berichten
Pagina 1½ van 1
Je leest nu onderwerp "YES hij is er"
Volg datum > Datum: vrijdag 21 januari 2005, 22:2621-1-05 22:26 Nr:20836
Volg auteur > Van: Maaike Opwaarderen Re:20608
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: YES hij is er Structuur
Maaike
Tilburg
Nederland

Jarig op 5-2

217 berichten
sinds 30-11-2003
Ik heb het pakket deze week ook mogen ontvangen!
Ik ben er superblij mee. Ik heb wat foto's geleverd en voor de grap gezegd of ik dan niet een boek verdiende (ik dacht dat ze gewoon een aangepaste versie gingen maken van het cursusboek en niet een prachtig pakket).
Van de week lag er dus eentje als kadootje op de tafel. Ilona en Frans, harstikke bedankt voor het leuke kadootje. Heb het in twee dagen in de trein uitgelezen en een vriendin van me is het nu aan het lezen.

Twee dingen die me opvielen, allereerst dat er veel herhaald wordt (lijkt de UI-methode wel ;-)), maar het zit dan vervolgens er wel ingestampt :).
Ik had de discussie van de kalkoenen onder de hoefschoenen nog in mijn hoofd en Frans zijn felle bezwaren daartegen, maar wat lees ik in het boek. De vermelding dat kalkoenen mogelijk zijn onder hoefschoenen zonder enige nuancering daarin...dat was enigzins apart na die felle discussie op het forum. Ow en ik heb nog een spelfoutje ontdekt :-D.

Verder, super boek. Heel duidelijk!

Groetjes Maaike
Je leest nu onderwerp "YES hij is er"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
5 berichten
Pagina 1½ van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact