Sandra van Bommel schreef op vrijdag 23 juli 2010, 13:01:
>
> De sneeuw zorgde hier voor overbelasting. Maar ik moet erbij zeggen dat de
> problemen bij Amber en Tommy al voorheen zeer ernstig waren en dat hier 3

>
> Dus ja... het is moeilijk en ik vind het knap van je dat je die overweging
> maakt. Echt.
> '''
Bedankt:) fijn om zo'n verhaal te horen! Het is zeker moeilijk, maar diep in mijn hart weet ik dat dit het beste is en ik ken de mensen bij wie hij komt te staan erg goed en ik kan er 2x per maand heen... dat verzacht het leed!
Wat betreft de weersomstandigheden, ik heb geen idee wat voor gevolgen die hebben.... mja moet zeggen dat hij het de afgelopen 2 winters, waarvan 1 op de oude stal waar hij wel 24/7 buiten stond in een modder/ijs paddock, hij nergens last van had... maar lastige referentie aangezien de toestand na 2 jaar wel iets verslechterd zou zijn? heb geen idee eigenlijk zo op het blote oog loopt hij niet slechter!
Aan de andere kant heb ik tot nu toe alleen maar 1x te maken gehad met kreupelheid omdat hij zich druk had gemaakt in een te kleine paddock en rondjes om zijn as heeft lopen draaien wat enorm belastend is... maar daarna heeft hij nooit kreupel gelopen.
binnenkort neem ik de definitieve beslissing, en dan gaat hij midden aug. die kant op. Hoe eerder hoe beter omdat nu het weer nog lekker is en dan kan hij rustig wennen.