Jouw shetje heeft het hetzelfde verhaal als die van ons. Ook dampig, astmatisch en chronische bronchitus. Ooit kreeg ie een injectie tegen jeuk, hoppa
hb. Later toen ze een bekende kliniek prednison voorschreven voor zijn longen (na een bronchoscopie, waaruit bleek dat ie een vernauwing =erfelijk aan de bovenzijde van de luchtpijp heeft), zei ik al, dat gaat niet goed. Ik moest het toch maar proberen, en ja hoor na een paar dagen was het al raak, weer bevangen. Toen nog met een soort baby inhalator geprobeerd, maar kennelijk was ie allergisch voor het medicijn dat ie op moest snuiven. Het ging nog beroerder.
Ik heb m laten behandelen bij een natuurgeneeskundig therapeute, en beter dan nu zal het nooit worden. Hij is minder benauwd dan eerst, kan nu gewoon draven zonder dat ie bijna het loodje legt. Sinds 2 jaar kan hij met graasmasker een uur of 8 op het gras en is hij niet meer chronisch aan 4 voeten bevangen. Wel heeft ie nog een brede witte lijn van ong. 8mm, dat was ong. 2.5 cm vroeger. Mede door de info op deze site en zelf de hoeven bijhouden. Als ik jou was zou ik m niet volstoppen met ventipulmin zooi e.d. Dat heb ik wel gedaan, en het heeft echt nooit geholpen.
Veel sterkte ermee, Ingrid