InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
9 berichten
Pagina 1½ van 1
Je leest nu onderwerp "opgezette lymfeklieren"
Volg datum > Datum: donderdag 14 oktober 2010, 20:1014-10-10 20:10 Nr:215812
Volg auteur > Van: vagebond Opwaarderen Re:215746
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: opgezette lymfeklieren Structuur
vagebond
Nederland


989 berichten
sinds 24-4-2007

Het lijkt wel of het altijd deze tijd van het jaar is die opgezette speekselklieren, heeft dat met de kou te maken dan ook? Alleen kort gras lijkt me niet, hoeveel paarden staan er wel niet al een poos op kort gras.
Ik let er niet meer op, maar de 2 paarden hebben er in deze tijd last van, de shetjes nooit. Gr. Ingrid
Volg datum > Datum: zondag 17 oktober 2010, 11:0517-10-10 11:05 Nr:215996
Volg auteur > Van: Cindy Sarodnik Opwaarderen Re:215812
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: opgezette lymfeklieren Structuur
Cindy Sarodnik
Nederland


12 berichten
sinds 4-9-2009

Ja ik heb die van mij nu bijna 4 jaar, maar ze heeft het nog nooit gehad! Maar ze staat nu wel op een andere wei/stal als voorheen en ze staat nu iedere dag buiten. Op de oude stal stonden ze minder lang buiten per dag, zondags nooit en wel vaker niet als het slecht weer was. Misschien dat het daar ook mee te maken heeft?
Ze zijn nu al een stuk minder dik, maar je ziet het wel nog.Ook voel ik duidelijk 2 bolletjes als ik onder haar keel voel(lymfeklieren??) waarvan de eene dikker is dan de ander en de kant met het dikkere bolletjes daar is haar gezicht ook dikker opgezwollen.
Je leest nu onderwerp "opgezette lymfeklieren"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
9 berichten
Pagina 1½ van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact