InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
130 berichten
Pagina 2½ van 9
Je leest nu alle berichten van "Nymphaea"
Volg datum > Datum: maandag 20 december 2010, 23:2620-12-10 23:26 Nr:220978
Volg auteur > Van: Nymphaea Opwaarderen Re:220976
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Drinken Structuur

Nymphaea
Homepage
Houthalen
Belgie

Jarig op 10-9

130 berichten
sinds 20-11-2010
Marlies Sanders schreef op maandag 20 december 2010, 23:11:

>
> Nope, ik ook niet...
> Op het moment controleer ik 4 a 5 x per dag de waterbakjes en geregeld zit

> stal staan in plaats van met deken erin, ik denk, is hun eigen keuze, ze
> kunnen naar binnen, dus zo koud hebben ze het vast niet, ze kunnen ook een
> stukje wandelen, door de sneeuw en ijshopen, doen ze ook , zielig hoor als
> dat sneeuw in het haar plakt?

Nou, op het terrein komen is veel gezegd. Zie mijn vorige post. Ik ga echt niet in de wei hoor >.> Ik sta gewoon op een weg die mogelijk openbaar is, maar ook mogelijk privé.
Maar ik vind ze niet zielig. Ze staan altijd buiten, geen beschutting, maar daar hebben ze geen last van. Hun manen zitten vol knopen die je er nooit uit zult krijgen, de enige optie zal manen afknippen zijn. Maar dat stoort me allemaal niet. Hun hele snuit hangt vol sneeuw, ik weet goed genoeg dat een paard daartegen kan, heb ook het boek paardnatuurlijk gelezen gelijk zovelen hier.
Maar in dat boek staat nu eenmaal niets over drinkgedrag in de winter ?
Ik wou gewoon vragen als ze voldoende hebben aan sneeuw eten en ijs likken gewoon voor hun gezondheid. Ze zien er gezond uit dus ik persoonlijk heb er geen probleem mee met ijs likken, maar ik wou gewoon vragen als dit voldoende was omdat iedereen hier sowieso water bijgeeft.
Nu met de eerste posten was mijn hart gerust gesteld
Maar nu dacht ik ook. Misschien lekken de paarden niet aan ijs en eten ze minder sneeuw omdat ze juist van jullie vers water krijgen ?

en ik was vrij ongerust, omdat de ijslaag op de waterbak dik was. Die krijg je niet zo met een hamer kapot geklopt hoor, ik denk dat die ijslaag er al een paar dagen/weken ligt.
Volg datum > Datum: dinsdag 21 december 2010, 9:3621-12-10 09:36 Nr:220997
Volg auteur > Van: Nymphaea Opwaarderen Re:220994
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Drinken Structuur

Nymphaea
Homepage
Houthalen
Belgie

Jarig op 10-9

130 berichten
sinds 20-11-2010
Nee Pien, ik vind jou geen kritische zeur, ik wil gewoon informatie i.v.m. mijn vraag
Maar de vorige post waarbij je zei dat ik geen kennis heb over paarden omdat ik geen paard heb vond ik erover gaan.

Ik ga sowieso aankloppen bij de boer als ik vakantie heb volgende week en dus meer tijd,
Ik wil gewoon algemene informatie over de paarden, maar ik wou eerst hier vragen stellen. Ik wil niet meteen de boer gaan aanvallen over iets wat niet waar is, maar ik wou eerst hier informatie vragen. Ja inderdaad, de paarden eten sneeuw en lekken aan het ijs, dus ze krijgen vocht binnen. Maar ik wou gewoon weten als dat voldoende was, dan ga ik het niet eens vernoemen tegen de boer.
Maar je ziet de volledige wei van de paarden (de weien die achter doorlopen zijn voor andere dieren zoals ezeltjes, geitjes, ...) en in die wei daar zijn geen andere drinkbakken opgestald, anders had ik ook wel logisch nagedacht dat de andere bak open zal zijn en had ik nog niet eens hier iets gevraagd.

En ik ben sowieso niet van plan om met de paarden bezig te zijn, maar ik kan die goede tip wel aan de boer meegeven als hij zijn paarden verkoopt aan een paardenhandelaar ?
Maar misschien zijn de paarden gewoon voor de slacht en dan moet dit inderdaad niet eens meer.
Volg datum > Datum: dinsdag 21 december 2010, 9:5621-12-10 09:56 Nr:221001
Volg auteur > Van: Nymphaea Opwaarderen Re:220999
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Help 2 merries in nood!!!! Structuur

Nymphaea
Homepage
Houthalen
Belgie

Jarig op 10-9

130 berichten
sinds 20-11-2010
voor mij zou het van het paard zelf afhangen.
Als ik het paard van 20 ken en het paard van 2 jaar niet, dan zal je door emotionele hechting wsl meer voor het paard van 20 kiezen denk ik, voor mij zou dit toch het geval zijn.

Maar Lineke om op je oorspronkelijk bericht terug te komen, neen sorry ik zou geen opties weten. Ik denk dat je ze ook niet bij een paardenasiel kan laten opvangen (die in België zijn nu al overvol en nemen ook geen paarden bij, weet wel de situatie in Nederland niet)
Ik wens je nog veel succes !
Je leest nu alle berichten van "Nymphaea"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
130 berichten
Pagina 2½ van 9
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact