InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
3 berichten
Pagina 1½ van 1
Je leest nu onderwerp "paddock paradise"
Volg datum > Datum: zondag 26 december 2010, 13:5426-12-10 13:54 Nr:221376
Volg auteur > Van: Soraya85 Opwaarderen Re:221373
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: paddock paradise Structuur
Soraya85
Nederland

Jarig op 8-11

135 berichten
sinds 30-8-2010

Als het fructaan heel laag is, krijgen ze strookbegrazing. Ik durf het niet meer aan om ze in het gras te zetten helaas zelfs geen uur.
Het lijkt me niet makkelijk om 1 paard wel de weide op te laten die geen last van HB heeft.
Ik woon ook in een streek waar paarden brok krijgen en op stal gaan.
Ik wil ook niet een paard die bij mij wel brokken krijgt. Ik denk dat ze onderling dan toch ruzie krijgen. Toch niet makkelijk om een paardje erbij te nemen

Ik snap waarom je voorkeur uitgaar naar HB of HB-gevoeligere paarden.
Maar ook mensen met paarden die niet hb-gevoeligere of hb zijn, geven niet altijd de voorkeur aan graswei. (ik zou mijn paarden nooit, welke er in de toekomst ook komen, continu volle wei geven).
Ik denk dus dat je niet perse die voorkeur hoeft te hebben, maar gewoon duidelijk zijn in dat ze met hoog fructaan gehalte niet op de wei komen. En als het laag is, strookbegrazing. Dan is het aan de mensen of ze daar voor kiezen.

En over brok, ook daar kan ik mij goed in vinden. Om mensen toch tegemoed te komen, kun je voorstellen dat ze zelf brok kunnen geven buiten de wei, bv op de poetsplaats. Zo hebben de andere paarden daar geen last van.

Als je duidelijk bent, in wat je aanbied en wat er mogelijk is, hoeft dat echt geen probleem te zijn. Wel heb je daardoor een kleinere doelgroep. Maar volgens mij is het ook niet je intensie om een goedlopend pension op te zetten incl wachtlijst?
Volg datum > Datum: zondag 26 december 2010, 14:0326-12-10 14:03 Nr:221377
Volg auteur > Van: Jestica Opwaarderen Re:221376
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: paddock paradise Structuur
Jestica
Nederland


94 berichten
sinds 19-12-2010

nee het wordt geen pension, maar 2 zijn er toch maar, meer lijkt me leuker.
We hebben ook veel te veel gras, we laten dit zolang mogelijk groeien en daarna gaan we hooien, en daarna krijgen we weer zoveel gras. De boeren zeggen al steeds, zet je wei open. Moeilijk om uit te leggen dat dit niet kan.
Je leest nu onderwerp "paddock paradise"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
3 berichten
Pagina 1½ van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact