Aafke schreef op woensdag 23 februari 2011, 14:26:
> Er wordt hier soms zo gemakkelijk gepraat om even een bloedonderzoek te
> laten doen. Vraag me af wat jullie ervoor moeten betalen.
>
> Een bloedonderzoek zou mij 89,00 euro excl. btw gaan kosten. Vind dat
> nogal wat....
>
> Ben daarom benieuwd wat jullie ervoor betalen. Als ik Pien zo hoor over
> even een aantal paarden checken, tja.... dan gaat dat nogal in 'de
> papieren' lopen.
DA is in Belgié inderdaad goedkoper maar met voorrijkosten, labkosten en het prikken zelf ben je idd toch ook wel rond de 89 euro kwijt dacht ik. Ik zal het eens opzoeken als ik de factuur binnen heb.
Ja, het gaat nogal in de papieren lopen, maar mijn paarden zijn mijn medewerkers en op je collega's moet je zuinig zijn dus daar hoor je niet op te bezuinigen. Een ziek paard kost meer geld / energie dan een gezond paard, al is het alleen al de uren dat ik me er zorgen over loop te maken.
Ik denk echt na of dingen nodig zijn en laat niet voor één paard de
DA komen als dat niet nodig is. Wij doen dingen in één keer: Tetanus enten gelijk met het chippen en bloedonderzoek erbij. Ik maak daar op voorhand een planning voor.
Paarden kosten nou eenmaal veel geld, energie en vragen veel verantwoordelijkheid, daarom wil ik er ook niet teveel van mezelf. Is nou eenmaal een bedrijfsrisico. Als je dat niet wilt nemen hoor je geen paarden te hebben vind ik. Vinden wij (Jack gelukkig ook).
Groet, Pien