InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
7 berichten
Pagina 1½ van 1
Je leest nu alle berichten van "Daisy De Vos"
Volg datum > Datum: zaterdag 14 mei 2016, 16:5714-5-16 16:57 Nr:273512
Volg auteur > Van: Daisy De Vos Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Immuunsysteem - ervaringen oorzaken? Structuur
Daisy De Vos
Belgi


7 berichten
sinds 25-7-2015
Eerder schreef ik al een topic over het desbetreffende paard.

We komen namelijk al van heel ver met heel wat dieptepunten en sinds enkele maanden zien we een lichtpuntje, ondanks dat hij nu weer hoefbevangen staat.

Eerlijk, de hoefbevangenheid is momenteel het minst van mijn zorgen, vergeleken met zijn historiek. En het is slechts één van de zovele ontstekingen te wijten aan een zwak immuunsysteem.

Wat er ook kan ontsteken, het ontsteekt.

Na 1,5j zwaar sukkelen en brandjes blussen, ziekenhuizen, reguliere medicatie, reacties op die medicatie, zoveel verschillende onderzoeken, uitsluitingen, dierenartsen, verslagen and so on... ligt nu de focus op het immuunsysteem. Ik heb ook nagenoeg alles van reguliere medicatie de deur uitgewerkt en ben overgegaan op homeopathie... sindsdien alleen maar vooruitgang!
Ik ben trouwens van mening dat veel van de reguliere medicatie tegen het headshaken vorig jaar, het paard heel sterk heeft doen verzwakken. Tot hij in oktober niet meer recht stond en de zoveelste ziekenhuisopname onderging.

Het headshaken is onder controle dankzij Natural Care en the Guardian Mask met neusflap.

Enig restant en de oorzaak van het probleem: het immuunsysteem werkt zich gek maar krijgt datgene waartegen het vecht, niet de baas... En het nog grotere problemen: wij kunnen maar niet achterhalen tegen wat het vecht... ondanks de bijna 2-maandelijkse nieuwe bloedonderzoeken.

Daarom wil ik langs deze weg nogmaals zoeken naar ervaringen, redenen van een zwak immuunsysteem etc. Alle beetjes, een enkel uit de lijn liggend idee,... om het even wat, kan mss helpen in deze zoektocht!!

PS: Grote boosdoeners zoals: cushing, insulineresistentie, Lyme, allergie,... zijn grondig onderzocht.

Grtjs
Volg datum > Datum: zondag 15 mei 2016, 23:3615-5-16 23:36 Nr:273515
Volg auteur > Van: Daisy De Vos Opwaarderen Re:273513
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Immuunsysteem - ervaringen oorzaken? Structuur
Daisy De Vos
Belgi


7 berichten
sinds 25-7-2015
Neen, is nog niet onderzocht! Thx voor de tip, neem het zeker mee bij het volgende onderzoek binnen enkele weken!

Ik ben heel erg geschrokken van de beperkingen in de klassieke geneeskunde. Het heeft een half jaar bijna een fulltime bezigheid geweest en ik heb mij niet enkel beperkt tot BE. Wanneer je dan merkt dat alle mogelijkheden zijn uitgeput en je alleen maar achteruit gaat, dan is de stap naar een alternatief snel gemaakt.

Hij is sindsdien dan ook alleen maar vooruitgegaan. Zoals met alles, zullen er altijd voor en tegenstanders zijn en spreken mensen (hopelijk :-M ) uit eigen ervaringen.
In mijn geval: het werkt wel degelijk!

Volg datum > Datum: dinsdag 17 mei 2016, 1:2617-5-16 01:26 Nr:273521
Volg auteur > Van: Daisy De Vos Opwaarderen Re:273517
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Immuunsysteem - ervaringen oorzaken? Structuur
Daisy De Vos
Belgi


7 berichten
sinds 25-7-2015
Hij werd herhaaldelijk getest op insulineresistentie en blijkt dit niet te zijn. Hij is voor het eerst bevangen geraakt door cortisol, en ik vrees dat het nu een zwakke plek zal blijven, zeker door zijn verzwakt immuunsysteem.

We passen zijn levensomstandigheden uiteraard wel aan en hij wordt al een jaar van heel kortbij opgevolgd, zodat we direct kunnen ingrijpen waar nodig.
Je leest nu alle berichten van "Daisy De Vos"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
7 berichten
Pagina 1½ van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact