Huertecilla schreef op zondag, 4 september 2005, 11:09:
> Nick Altena schreef op zondag, 4 september 2005, 2:54:
>
>> Sorry HC.....ik begrijp de laatste berichten van je zoals je

> Bedankt. Ook aan de steunbetuigers per pb. Ik zal jullie hier op
> de hoogte houden. Wellicht is Rivella of Rivella Light een goed
> alternatief als voeropleuker; hier is dat niet bekend dus ik kan
> niet op de fles kijken of de samenstelling erop staat.
Het klopt inderdaad, dat paarden bepaalde giftige planten eten, maar dan moet de andere plant die dat gif weer kan neutraliseren ook voor hen voorhanden zijn. De natuur zit op dat gebied erg vernuftig in elkaar. Ik vind dat je je nogal op glad ijs begeeft om daar mee te expirimenteren. Dan moet je de werking van ECHT alles kennen. In mijn ogen heeft dat ook niets met wei te maken. Wei is niet eens natuurlijk voedsel voor een paard.
Zoals ik al eerder zei, dan kun je dus ook een beetje bix gaan geven. Overal een beetje van kan geen kwaad zeg je, maar de schade zit hem dan ook in al die verschillende kleine beetjes bij elkaar.
Bij de mens is dat vaak ook zo, een beetje koffie een beetje vlees een beetje kaas een beetje melk enz... opgeteld uiteindelijk teveel.
Grappig toch, dat de mensen die zelf persoonlijk worden vaak een ander er van betichten. Teveel verzurende melk gedronken? Pennies? Is dat niet persoonlijk dan?
Help mee Jacobskruiskruid te
bestrijden, teken op
http://kruiskruid.petities.nl