InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1 berichten
Pagina 1 van 1
Je leest nu alle berichten van "Tessy"
Volg datum > Datum: donderdag 15 juni 2006, 21:4215-6-06 21:42 Nr:51784
Volg auteur > Van: Tessy Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: drachtig of niet? Structuur
Tessy
Belgiƫ


1 bericht
sinds 15-6-2006
Hey,

Ik heb een vraagje.
Ik heb 4 merries en 1 hengst staan.
3 merries zijn niet drachtig en van 1 merrie weten we het niet zeker of ze drachtig is. Soms denken we van wel en soms weer niet. Moest ze drachtig zijn dan zou het voor eind juni zijn. Ik had ze natuurlijk al lang geleden moeten laten scannen hebben, maar door bepaalde redenen ging dit niet. Nu twijfel ik constant of ze drachtig is of niet.
Ik mag haar nooit strelen aan haar buik of achterwerk en mag nooit aan haar staart komen. Ik kan het ook niet goed zien of ze drachtig is, want ze is nogal zwaar gebouwd van haarzelf en heb ze ook nog niet hengstig gezien en er loopt een hengst bij.
Nu heb ik gezien dat er een andere merrie hengstig is en het gedrag tegenover mekaar is echt raar.
Wanneer de hengstige merrie bij haar komt, duwt de hengstige merrie met haar achterwerk tegen het hare. Ze loopt ook vaak "kwaad" weg van de hengstige merrie. Ze moet precies op dit moment niet van die hengstige merrie weten.

Ik hoop dat jullie mijn verhaal een beetje verstaan.

Kan dit gedrag erop wijzen dat ze drachtig is of beeld ik mij weer teveel in?

Groetjes
Je leest nu alle berichten van "Tessy"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1 berichten
Pagina 1 van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact