eddy DRUPPEL schreef op zondag 5 november 2006, 18:12:
> Voor iemand die zogezegd open staat voor andermans mening is
> dit wel een zeer eenzijdig betoog , het beste op bokt en je
> vergelijking tussen mens en paard gaat niet op hoor vertreek

> ergens vertrekt gooi je niet eerst de vuilnisbak achter je leeg
> vooraleer de voordeur dicht te trekken . En je vertrekt niet in
> vijftig keren maar je zegt éénmaal goeiendag en that's it veel
> succes met bokt .
Tjonge, jonge, wat een felle reactie.
Ik was niet vertrokken hoor. Ik kan best wel meerdere kroegen tegelijk bezoeken. Feit is en blijft dat ik op Bokt veel minder uitgescholden wordt. En aangezien ik geen masochist ben vind ik dat eigenlijk wel heel erg prettig. Vandaar dat ik me daar veel meer op mijn plek voel. Er is daar veel meer respect voor elkaar. Wil je zonder bit rijden? Prima. Wil je met? Ook goed. Men gaat ervan uit dat je je eigen reden hebt om de dingen op je eigen manier te doen.
Kijk nu eens naar jouw reactie. Hoezo gooi ik met stront naar paardnatuurlijk? Omdat ik een eigen mening heb, die toevallig niet strokt met de jouwe?
En geef toch eens alstjeblieft 1 x eerlijk antwoord als een ander het niet wil doen.
Is het echt zo ontzettend goed voor de paardenrug om er als volwassen mens elke dag op te gaan zitten en erop te rijden?
Kom niet met verhalen als: Met beleid kan het. Het juiste zadel gebruiken.
Nee gewoon recht toe, recht aan antwoord. Wat is beter voor de paardenrug. Mensen meesjouwen of niet mensen meesjouwen.