Spirit schreef op woensdag 6 december 2006, 13:32:
> Nou, tijd dus voor het weegbreeverhaal over supplementen,
> Frans.... :)* Want ik ben het wel met je eens, al blijf ik
> dat Konikpaardenweegbreeverhaal in mijn achterhoofd houden,
> vergeleken met het omheindegecultiveerdegrasland verhaal.
Ik vind dat
krachtvoer icoontje steeds toepasselijker worden. Ik heb net eens gekeken op de site van MacDonalds, en het is werkelijk indrukwekkend als je het daar allemaal leest.
"Onafhankelijke deskundigen, verbonden aan het Europese instituut voor..." blabla! "Het is niet gemakkelijk een evenwichtig menu samen te stellen, maar wij..." blabla!
Geweldig, vol met wetenschappelijke uitleg waarom hun hamburgers zo gevarieerd zijn en alle voedingsstoffen bevatten die je nodig hebt.
Ik voel me bijna schuldig dat ik niet wat vaker de familie trakteer op een evenwichtige MacDonalds maaltijd. Hoe weet ik zeker dat we niets tekort komen? Het is moeilijk om een evenwichtig menu samen te stellen zeggen ze, dus waarschijnlijk doe ik het wel fout want ik denk er niet eens over na. Misschien moeten we toch echt maar voor de zekerheid af en toe een hamburger gaan eten, dan weten we zeker dat we niets tekort komen.
Zoek-en-vervang "MacDonalds" door een willekeurige paardenvoederfabrikant, en je kan zo de hele website ervoor gebruiken.
Groeten,
Frans