InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1315 berichten
Pagina 27½ van 88
Je leest nu alle berichten van "Geertje"
Volg datum > Datum: woensdag 4 april 2007, 10:264-4-07 10:26 Nr:81973
Volg auteur > Van: Geertje Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Een liefdesspel in de lente... Structuur

Geertje
Den Haag
Nederland

Jarig op 17-3

1315 berichten
sinds 17-12-2005
Eevn als voorkennis: onze wei ligt naast een homo-ontmoetingsplaats. In dat stukje bos zijn nog 3 weitjes die ooit voor de schapen bedoeld zijn, maar nu gaan wij daar regelmatig een uurtje gras eten. Daar komen wij en onze paarden dus regelmatig in aanmerking met de vaste bewoners van dat stukje bos : de homo's.

Gisteren is Rubio ons team komen versterken. Een 12 jarige criollo ruin. Wij dachten dat mijn ruin grooooote problemen zou gaan maken (wat hij tot nu toe altijd deed met nieuwe paarden) omdat hij nu eenmaal de baas is van de wei. Nu heeft ons veulentje wel al gevoelens in hem los gemaakt waarvan we niet wisten dat hij ze had.
Rubio loopt de wei in en natuurlijk schoot de rest er op af om te kijken wat vor iets leuks (of niet) dat nou weer was. Rubio vond het maar niks en rende de hele tijd weg voor de rest. Zafir was helemaal enthousiast, oortjes naar voor en maar achter Rubio aan huppelen 'vriendjes maken, vriendjes maken'. Toen duidelijk werd dat rubio daar voorlopig nog niet van gediend was, zijn ze allemaal hooi gaan knabbelen. Ons kleine spook was de eerste die vriendjes mocht maken. Een heel uitgeprobeer van 'hoe ver kan ik gaan met jou in je kont bijten tot jij er genoeg van hebt'. Hij kon heeeel ver gaan :). We waren al erg verbaasd omdat Rubio bekend staat als een einzelganger, niet echt spontaan. Na een tijdje mocht Zafir tot zijn grote geluk dan eindelijk vriendjes maken. Een heel liefdesspel ontstond, van snuffelen, likken, bijten enz enz. Zaf heeft Rubio echt overal afgelikt waar hij hem maar af kon likken. Het was echt zo mooi om te zien :). Ik heb Zafir nog nooit zo enthousiast naar andere paarden zien doen.

Moraal van ons verhaal : we gaan niet meer eten bij de homo's want volgens mij heeft Zafje daar net iets te veel van opgestoken :-D!!!
Volg datum > Datum: woensdag 4 april 2007, 10:274-4-07 10:27 Nr:81974
Volg auteur > Van: Geertje Opwaarderen Re:81972
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Beenbescherming in trailer Structuur

Geertje
Den Haag
Nederland

Jarig op 17-3

1315 berichten
sinds 17-12-2005
Spirithorses schreef op woensdag 4 april 2007, 10:26:

> Geertje schreef :
>> Ik ben zelf niet zo mega fan van allemaal bescherming enz enz.
>> Maar stel hij springt wel van de laadklep en doet zich pijn,

> Doe ze om en kijk hoe hij erop reageert.
> Vindt ie het niet erg dan doe je ze gewoon om, toch?
>
> Greetz, Pien

Das een goed plan. Straks een uitproberen, mits ik hem weg kan krijgen bij zijn nieuwe liefde ;-).
Je leest nu alle berichten van "Geertje"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1315 berichten
Pagina 27½ van 88
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact