Hallo ik ben Randy, ben bijna 22 en heb nu 1,5 jaar een welsh-K merrie van 5.
Ik heb in die 1,5 jaar alles geprobeerd om een goede relatie op te bouwen met haar maar tot nu toe is het van kwaad naar erger gegaan.
Deze winter heb ik geoefend op het komen omdat ik bang was dat ze niet zou komen in het land. Nu weet ik dat ik heel veel verkeerd heb gedaan oa met voer belonen (ze houd niet van aanraking).
Nu is mijn nachtmerrie waar geworden nu ze weer in de grote groep in het land staat, ze komt niet en is zelfs met 4 man niet te vangen.
Ik ben nu dus serius aan het kijken naar een 4,5 jaar oud ruintje van ongeveer 1.55 dus 15cm groter en beter qwa maat voor mijn gevoel.
Hij is ook niet het toonpunt van schoonheid en vertrouwen maar er zit nu al meer leergierigheid in dan in mijn merrie.
Hij reageerd veel beter op
wijken voor druk en op een knuffel-beloning.
Toch moet ik telkens aan mijn belofte denken, ik zou het niet zomaar opgeven.
Wat kan ik nu doen met een pony waar ik nieteens bij in de beurt kan komen laat staan rijden of trainen?
Gr. Randy