ebby schreef op vrijdag, 3 december 2004, 14:20:
>
> Er is trouwens al eens een discussie over hompeopatie geweest
> (of misschien wel 2) Degene die ik weet woedde zo ongeveer begin
> JUni. Dacht ik. Kan ook halverwege Juni zijn maar het was iig
> rond Juni

. Zoekmachine eens gebruiken?
> groetjes Ebby
>
Hai,
het gaat hier toch niet eens over homeopathie, dit is iemand die door hele foute logica verkeerd en in mijn ogen gevaarlijk bezig is.
Gevaarlijk ten opzichte van het paard dat zo ontwurmd wordt, maar voor alle paarden, omdat door onderdosering de wormen resistent worden, het is nu al een paar keer gezegd.
Coralie, ik hoop werkelijk dat je eens goed gaat nadenken waar je mee bezig bent, en dat alle berichten die er nu over geschreven zijn, je tot een beter inzicht doen komen. Het zou leuk zijn, als je reageerde.
Als je minder wil
ontwormen, ga dan aan target
ontwormen doen, laat regelmatig een wormentelling doen, schrijf het op, vergelijk met de vorige telling, dan krijg je een idee wat er gaande is.
Maar, please, stop met wat je nu aan het doen bent. Als de wormen resistent worden tegen de nieuwste kuren, dan heeft niet alleen jouw paard daar last van, maar de hele paardenbevolking.
En ik las begin deze week nog, dat we maar moeten afwachten of en wanneer er een nieuw middel ontwikkeld kan worden.
Isabel